Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy kocsit...

Mennyibe kerül egy kocsit (Civic 7g 3 ajtós) teljesen belülről kitisztíttatni?

Figyelt kérdés
Nagyjából érdekelne mibe fáj egy ilyen ,teljes tisztításra gondolok belülről ,mert nagyon nekem nincs időm ,az ülést pedig nem tudom olyan szinten tisztítani.
2018. jan. 25. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Autókozmetika. Jó sok van belőlük. Kb 7-8 ezer ft egy teljes külső-belső takarítás. Ha nagyon retkes az autó, akkor bőven megéri. Olyan lesz mint az új, komolyan.
2018. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem két éve 25 ezres volt az Octaviám menyasszonyi kocsihoz méltó takarítása. Teljes külső belső pucolás, kívül wax, belül teljes kártpittisztítás nyomta meg az árat.
2018. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kívül megoldom ,mert van ,hogy 1-2 naponta mosom otthon ,úgy minden 2-3. mosásnál használok rá viaszt.

Külsejével gondtalan.

2018. jan. 25. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
7-8 ezer? Mikor 15 éve? Nekem két éve volt 25 külső+hajszálkarcok, belső+kárpit.
2018. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak belső "interior" tisztítás kell..
2018. jan. 25. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!