Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a legolcsóbb közlekedési...

Mi a legolcsóbb közlekedési eszköz?

Figyelt kérdés

Tömegközlekedésen kívül persze.


Mivel tudok a legolcsóbban közlekedni?


Egy huzamban max 50km, átlagban 15-20 / nap.


Elektromos vagy motoros meghajtású gépet szeretnék.


2018. jan. 25. 21:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha olyan 50ccm-es robogót akarsz ami elmegy 80-at azért az nem épp az olcsó kategória lesz, és azt is jobb tudni, hogy 2-3 liter alá nem lehet vinni, de ha vadulsz vele a 4-be is bele tud kóstolni még a 4 ütemű is...



Nem tudom milyen autód van, illetve mennyit fogyaszt, de a robogó árából szerintem nem két napra elegendő üzemanyagra volna pénzed.


Inkább egy kisautót kis dízelmotorral, azokkal simán el lehet szaladgálni 4-5 literrel, de 4 alá sem lehetetlen levinni óvatos vezetéssel, és akkor mégis ott a tető a fejed fölött.

2018. jan. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha már ott az autó alattad, akkor igaza van az utolsónak. Számold ki mennyit tudnál elmenni a robogó árából, arra is kell KGFB, karban kell tartani, talán végre valahára rendszámosak lesznek. Mire megtérülne rég kifingana a robogó a hajtástól, meg lesz munkád amiből fenn tudod tartani az autót is.
2018. jan. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég építettem át a bringámat villanyhajtásúra, ~120e-ből kijött, fél kWh-ból elmegy 20 km-t (~1 Ft/km). Igaz, az akkuja nem is bír többet. Persze ha megtekerem, akkor értelemszerűen megnő a hatótáv is. Sebességre mondjuk nem odaverős, de olcsónak olcsó, és meg sem izzadok, ha nem akarok.
2018. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!