Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy simson s51n típusu...

Van egy simson s51n típusu motorom. Az lenne a gond, hogy a főfuvoka fönnakad a karburátor tetején mindha mindig huznám a gázt. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A bowden pedig olyan mindha laza lenne, de nem akarja visszahuzni a rugó. Mit lehet ilyenkor csinálni? Állítottam már az alapjárat csavaron hátha az fogja de nem. Lehet csak rosszul van összerakva? (bocs ha pontatlanul fogalmaztam néha nem értek annyira hozzá)
2010. jún. 6. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
vagy rosszul van összerakva, vagy csak a rugó nincs jól a helyén, ill "elfáradt"..ilyen is van hogy elöregszik, és nem feszít eleget.
2010. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tekerd ki a levegőcsavart majd szedd ki az alapjárat-állítót, utána tekerd vissza de csak egy kicsit, és rakj egy rugót ( toll rugóból vágsz le) a levegő csavarra hogy ne tudjon berezegni és nem fog fennakadni, lehet hogy le kell szednek a tetejét és a súberen állítani, de van amikor megy nélküle is..
2010. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
16n1-11típusu karbim van, és tegnap hazafele kezdte ezt el csinálni...vagyis elvileg valamikor jol volt összerakva...
2010. jún. 6. 11:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a súber feletti rugóval van a gond.


Csavard le a súbersapkát , nézd meg hogy a rugó jó e.

Ha rossz akkor akaszd ki a bowdent, szerezz be egy rugót, tedd a helyére, akaszd vissza a bowden, a végén pedig tekerd rá a súpersapkát.


Ha minden jó akkor hirdesd meg a motort és add el mielőtt megint elromlik és vegyél egy tisztességes motort.

Nekem is volt simsonom, de csak volt, mert megszabadultam tőle.

2010. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!