Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik magyarországi Golf 4...

Létezik magyarországi Golf 4 dízel?

Figyelt kérdés
Nem akarok autót venni, csupán kíváncsiság, mert eléggé fiatal vagyok, 20 éves, így nem emlékszem rá. De mostanában látok elég sok Golf 4-est, leginkább a dízelesek újra rendszámozottak, mondjuk az nem feltétlen utal külföldi előéletre. Szóval arra vagyok kíváncsi, hogy bármilyen DÍZEL 4-es Golf létezik-e G-s, H-s, I-s rendszámmal. Rémlik, hogy akkor inkább a benzines autók voltak inkább divatban, míg viszonylag olcsó volt az üzemanyag. Audi A3-ból, Octaviából már láttam régi magyar rendszámost, ez érdekes.
2018. jan. 27. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, de ott a hasznaltauto.hu ott mindent megtudsz
2018. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na ott csak N-es P-s rendszámúakat láttam.
2018. jan. 27. 18:29
 3/10 A jó édes ***** válasza:
Ki kell pipálni keresőben, hogy "Magyarországon újonan forgalomba helyezett".
2018. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De úgy is csak újra rendszámozottakat mutat. :D
2018. jan. 27. 18:40
 5/10 anonim ***** válasza:
De ez miét fontos? Amelyik firiss rendszámos az külföldről jött mostanába, amit te keresel az újonnan magyarországon üzembehelyezett kocsi, ami vagy a bontóba van már vagy nem adja el a tulaja
2018. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor másképp kérdezem, 15-20 éve volt itthon tdi vagy pdtdi Golf 4? Mondom csak kíváncsiság.
2018. jan. 27. 18:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2018. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már hogy a francba ne lett volna? Szerintem a valaha legyártott Golfok legalább 80%-a dízel.
2018. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt, miért ne lett volna?
2018. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem törték össze, vitték ki az országból, stb., akkor 100%, hogy vannak ilyen autók az országban, mert pl. a szomszédomnak is volt ilyen. Amúgy szeretem nézni a rendszámokat és találni G, H, I-sből is ilyen autót Mo-n, ezek inkáb DP-sek.

Ami viszont valóban ritka, az az SDI verziósok.

2018. jan. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!