Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyibe kerülne egy ilyen...

Asddsaasddsaasddsa kérdése:

Mennyibe kerülne egy ilyen autót (bmw 530d) -t magyarországi forgalomba helyezése? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy mi a menete,illetve milyen költségekkel jár az adott autót olaszországból magyarra átiratni illetve forgalomba helyezni,illetve a többi költség ami vele jár.(névreírás,biztositás,Magyarországi forgalomba helyezés,stb)Az autó egy Bmw 530d 2005ös évjárat 3les motor,218lóerő,dízeles.Magamról:16éves vagyok,jogsim csak kismotorra volt eddig.Sajnos szinte semmit sem tudok a témával kapcsolatban ezért ha hülyeséget mondtam,vagy valami fontosat kihagytam akkor szóljatok!(Válaszokat előre köszönöm)

2017. okt. 26. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem volt eddig elég problémád, ezzel majd csinálsz magadnak. Vissza kellene feküdni és elfelejteni ezt az elképzelést.
2017. okt. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem.Anyukám a barátjával él jelenleg Olaszországban akinek lett egy másik kocsija és ezt el akarja adni.Mivel 1-2év mulva nekem is kell majd kocsi ezért eladná nekem.Ezzel akárhogy nézzük olcsóbban jövök ki mint ha itthon vennék 1.500.000ft-2.000.000ftért.(A kocsit nekem 2000euróért adná)
2017. okt. 27. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!