Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Családi, nagy csomagteru,...

Családi, nagy csomagteru, keveset fogyasztó autót milyet?

Figyelt kérdés
Elköltöztünk. Sokat ingazunk ovi munkahely napi 60 km min. És sokat is pakolunk. Egy 6 evesunk van. Hetek óta keresgélek. Fiat multipla vagy Honda fr-v? Elöl is 3 ülés. Esetleg Peugeot partner? Tudnátok segíteni? Gondolom dizelben gondolkodjunk?
2018. febr. 2. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami Sharan, Galaxy-félében legalább.
2018. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azokat néztem de fogyasztás szempontjából elvetettem.
2018. febr. 3. 11:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem Partnerem van szivó dizel, igaz már 14 éves , de 110 ezer van benne. De szinte tökéletes az autó, a fogyasztása is kb 6 liter, télen 7-7.5 l. De nem adnám el.
2018. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy 6 éves gyerek ? Sajnálom hogy olyan kövér a gyerek hogy átlag autóba nem fér bele.

De irányt mutatok. Minden nagy autó többet eszik mint a kicsi. Ez nem véletlen, nagyobb tömeg nagyobb homlokfelulet . Ez ilyen. Dieselt nezzetek. Javítani kell az drága lesz de keveset eszik. Különben a sharan és társai jók.

2018. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

utolsó! A bunko megjegyzést megtarthatod! A gyerekem normál súlyú. Azert érdekelt volna a multipla és Honda vélemény mert ha előre hárman

beülünk és a hátsó üléseket lehajtom,hatul nagy csomagtér lesz. Rászoruló családoknak hordunk ruhaadomanyt.de ezt írtam is hogy sokat pakolunk. A többieknek köszönöm a választ

2018. febr. 3. 12:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Partner/Berlingo 1.6 HDI-vel jó választás lehet.
2018. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Örülök hogy a gyereked sulya ok.


De mondjuk mi lenne ha leírnád mire kell ??

Mert a honda frv pl 4 decivel eszik többet átlagban mint a ford galaxy, méretre meg töredéke.. a gyerekedet szállításkor akarod vinni ? Kötelező olyat venni amiben ELŐRE kell ültetni a gyereket ahol nem biztonságos ha szállítatok ?? Mindezt 4 deciért tehát napi 86 forintért ?


Szerintem ezt tisztázni kellene magatokban hogy mit kerestek, kell e egyáltalán magas autó, mert egy korrekt kombival lehet hogy ugyanazt megoldjátok, a gyerek normálisan üljön csak hátul, van miből válogatni mert lesz kínálat, és amikor szállítás van (gondolom nem minden nap) akkor a gyerek inkább maradjon otthon, nem kell teherautózni vele..


Szerintem.

2018. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Vidéken lakunk. A gyereket oviba hozzuk visszük mindig akkor szállítunk. Amúgy sincs nagyszülő, senki aki vigyázzon rá. De most ne veled beszéljem már meg a magánéletem. És nem hiszem hogy csak 4 dl-vel eszik többet...
2018. febr. 3. 21:58
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, nem 4 deci a neten kb 1600 ilyen autó hosszútávú vezetett mérése az semmit se jelent, mert az jelent valamit amit gondolsz.


Tudod mit vegyel egy frvt a Honda legszarabb autóját mert pici, sokat eszik a Diesel még jó de 300e Ft alatt kuplungcseret nem fogsz megúszni akkor is csak azért lesz 300 mert itt pár ember el tudja mondani mit melyik ország kereskedojetol vegyél különben a fél Milla ugrik , vagy a Fiat Brava alapú multipla legyen ami a brit warranty direct biztosító tapasztalata és kimutatása szerint akkora hulladék mint a ház, és meg se fordul a fejedben hogy megnezd mire van szükséged valójában és mérlegelve a fenntartási és bekerülési költségeket kiválaszd a számodra legjobb autót. Ja igen le merem fogadni egyik autót se láttad élőben :))

Sok szerencsét

2018. febr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A Partner/Berlingo-ban lehajtható a hátsó ülésekből csak 2, így a harmadikra ültetheted a gyerkőcöt. Így a kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad.


A másik megoldás, hogy veszel egy 3 személyes furgont (Transporter, Transit, Ducato, stb.), aztán azt rogyásig pakolhatod ruhákkal.

2018. febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!