Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Családi, nagy csomagteru,...

Családi, nagy csomagteru, keveset fogyasztó autót milyet?

Figyelt kérdés
Elköltöztünk. Sokat ingazunk ovi munkahely napi 60 km min. És sokat is pakolunk. Egy 6 evesunk van. Hetek óta keresgélek. Fiat multipla vagy Honda fr-v? Elöl is 3 ülés. Esetleg Peugeot partner? Tudnátok segíteni? Gondolom dizelben gondolkodjunk?
2018. febr. 2. 21:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9- es! Nem vásárolni jöttem ide hanem érdeklődni azoktól akinek tapasztalata van. Nem mondtam, hogy hondat vagy multiplat veszek. Nem tudom miért nem lehet normális hangnemben válaszolni. ?
2018. febr. 4. 12:21
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen a Peugeot partner is szóba jöhet. Gyerek melletti ülést lehet vízszintbe hajtani?
2018. febr. 4. 12:21
 13/13 anonim ***** válasza:

Renault grand espace vagy grand scenic-et nagyon tudom ajanlani.Nekem g.espace-em(2013 2.0dci) van az előző kocsim pedig grand scenic volt(2008 1.9dci).Nagyon megbízhatóak ha renbe vannak tartva.A hátsó ülések egyenkét dönthetőek és állíthatóak és nagyon kényelmesek.Jól felszerelt autók és meglepően gyorsak méghozzá úgy nem zabálják le a gatyád.

Csak ajánlani tudom.

2018. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!