Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert nem indul az autom...

BTzone509 kérdése:

Miert nem indul az autom hidegeben?

Figyelt kérdés

Mostanában, hogy egyre hidegebb van az autóm hajlamos nem beindulni. Van olyan, hogy az aksim teljesen lemerül de olyan is hogy nem de akkor sem indul. Viszont ha a negatív sarut leveszem és visszarakom akkor beindul (ha nincs teljesen lemerülve). A szerelelõm azt mondta, hogy valószínū, hogy a sok elektronika miatt, de szerintem ez hülyeseg. Az aksin még van 6 év garancia megnézettem teljesen jó! Megnéztem a vissza töltést (generátort) is multimétertel az is jó arányban van. Nincs ötletem, hogy mi okozhatja, de nagyon bosszantó!

Az autó egy 2004-es Mercedes-Benz S320 Facelift 4Motion (W220).



2018. febr. 6. 22:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Nem aksirol kerdeztem hogy meddig van garancia rajta ez mellekes."


Nem arról kérdeztél, de megadtad gyakorlatilag az egyetlen információként azt, hogy az tuti jó, mert van még rajta 6 év gari. Ami nyilvánvaló baromság, a QH amúgy se volt soha egy nagy márka, feleannyi idő alatt bármikor megnyekkenhet.

Erre senki nem fog tudni választ adni neked, el kell vinni szerelőhöz, aki ért hozzá.

2018. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
10edik mert gondolom a te biciklidhez eleg egy gumi is, ki vagy amugy? Ismersz hogy tudod mennyi van a szamlamon vagy mi? Magyar mentalitas toppon.
2018. febr. 7. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!