Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is pozitív, hogy...

Szerintetek is pozitív, hogy az európai autók végre "felnőttek"?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy már a tömegmárkák is gyártanak igazi nagykocsikat.

Olyanokra gondolok, mint az Opel insignia, Skoda,Superb,Rn.Talisman.Ezek már rendes nagy autók.



Sokáig, az európai autók olyan játékautónak tűntek az amerikai társaikhoz képest, kategóriájukhoz képest keskenyek, rövidek voltak.

A fent felsorolt középkategóriás limuzinok 4,9 méter hosszúak 1,9 méter szélesek vagyis akár Amerikában is megállnák a helyüket.


Vagyis, kijelenthető,hogy az európai autóipar felnőtt és normális méretű autókat kezdett el gyártani.


2018. febr. 7. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fúú, fárasztó vagy már.
2018. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miben más (méretben) pl. egy Opel Vectra B, vagy jobba mondok: egy Opel Omega, mint a fent felsoroltak.
2018. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az aztán qrva fontos hogy minél nagyobb, minél nehezebb, minél többet zabáló legyen a verda! Meg hogy ne lehessen vele egy normális helyre beparkolni csak köcsög módon.
2018. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem az. A kocsi legyen minimális súlyú és méretű, a kényelemről lemondás nélkül. Nekem az ilyen kocsi az optimális. Tök felesleges olyan vasat cipelni, aminek nincs tényleges haszna.

Ha városban szaladgáláshoz keresek autót, akkor kifejezetten kicsire van szükségem. Nagycsaládosként meg olyanra, amibe mind beférünk, s a csomagnak is van hely.

De pusztán a nagy méret a csajokat sem izgatja igazán.

2018. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már ezelőtt 20-30 évvel is voltak nagy autók!

Pl. bálna merci... na az az 5,2 méteres hosszával

de előtte a W123-as merci is elég nagynak számított, úgyhogy szerintem hülyeségeket beszélsz!


Amúgy meg egyetértek az előző válaszolókkal.... egy 4,2-4,4 méteres autónál felesleges a nagyobb.

Na persze hobbiautónak elfogadnék egy bálnát de, hogy azzal jó sokat lehet szívni a mérete miatt az tuti!!!

2018. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Miért is szívás egy nagyobb autó?


Ezekben már parkoló asszisztens van ember.Maga beáll a parkolóhelyre, neked csak a gázt kell adagolni, az elektronika forgatja a kormányt.

2018. febr. 7. 21:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Kb. 2004-ig imádtam az autókat, nagyon érdekelt a különböző technológiai fejlődések, stb. Majd egyre visszább maradt ez a szenvedély, amikor rájöttem, hogy egyre kezd minden autó hasonlítani egymásra, felépítését nézve meg (pl.:) "Renault-ba öltöztetett Dacia vagyok" hozzáállás kezdett megjelenni. Szóval így már totál nem érdekel, hogy a kicsi az kicsi, a nagy meg nagy-e.
2018. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem unod még ezt a vergődést?

Neked az a lényeg, hogy minél nagyobb legyen, mindenki másnak meg sok más fontos szempont is van emellett

2018. febr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én autóm 4,8 méter hosszú, és nem, nem érzem pozitívnak, mikor a szűk belvárosban kellene parkolnom vele. Ha érzelmileg nem kötődnék a járműhöz, már rég valami Fiat 500-as méretű autóm lenne.
2018. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, szakadj már le a témáról!
2018. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!