Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kitört fényszóró búrával...

Kitört fényszóró búrával lehet közlekedni?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy kisebb koccanásom, ami során kitört az autó fényszóró búrája. Ennek ellenére az index és a fényszóró is működik. Kérdés, hogy lakott területen belül lehet-e ilyen állapotban közlekedni az autóval?

2018. febr. 10. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet csak szabályellenes
2018. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Széttörtem az autóm elejét, lökhárítő, motorháztető, lámpák és irányjelzők. Minden működött, de a sötétben alig láttam valamit, muszáj volt még javítás előtt elmennem. Végig távolsági fénnyel mentem, lakott területen kívül még egy rendőrautót is megelőztem, mert lassan ment. Nem szóltak egy szót sem, nem jöttek utánam.
2018. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora településen laksz. Egy faluban, ahol csak egy rendőr van, csak egyszer mondhatod, hogy éppen a szerelőhöz készülsz, míg mondjuk Pécsett akár évekig is elodázhatod a javítást ezzel a szöveggel.
2018. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!