Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi törhetett el az autómban,...

Mi törhetett el az autómban, ha menet közben egy óriási csattanás volt a futómű környékén?

Figyelt kérdés
Tegnap elindultam az autómmal és olyan 40 méter után kb. 30km/h sebességnél óriási csattanást halottam. Mintha valaki egy vascsővel alulról megütötte volna az autó motorterét, futóművét. Mikor megálltam nem találtam semmit és egyenes haladás közben se érzékelhető semmi (talán egy apró instabilitás kb 20km/hnál) de vissza fordultam a parkolóba és akkor észre vettem hogy a kormány tekerése közben (mind a két irányba csattog valami a bal kerekemnél vagy a motortér alatt valahol.Nem recsegő hang a fordulásnál, hanem szakaszos pam-pam-pam csattogás mikor tekerem a kormány. Mikor álltam vissza egy kisebb hupli az úton is jelezte pár kopp hanggal, hogy valami nem jó a bal oldal közelében. Mi lehet a baj? Szerelő majd 1 hét múlva lesz, ezért is kérdezem.

2018. febr. 12. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Pedig alá kell nézni és akkor biztos hogy látszik hogy mi a baj. Innen hiába totózunk.
2018. febr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A rúgó tört el.Nekem az Audinál tört el mind a kettő.Nagyot csattan s kicsit lejjebb lessz az autó eleje.
2018. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon nagy segítség volt. Tényleg a rugó.
2018. febr. 15. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!