Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Tipo 1.6 Multijet vagy...

Fiat Tipo 1.6 Multijet vagy Fiat Doblo 1.6 Multijet Panorama?

Figyelt kérdés
Családi autónak szánom, két gyerekőccel - pro és kontra?

#Tipo vs. Doblo
2018. febr. 12. 11:16
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
Ha csaladi autonak kell nem is kerdes hogy doblo
2018. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Tipo is tökéletes a célra. Meg jobban is néz ki.
2018. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Doblo sokoldalúbb. A kettő közül nekem efelé húz a szívem. Akinek volt már a családban hasonló kaliberű jármű, nehezen mond le utána róla. A Tiponak is nagy a csomagtartója, de a szedán forma a legrosszabb praktikum szempontjából. Nem csoda, hogy Nyugat-Európában inkább a ferdehátúak meg kombik mennek még Audiból meg BMW-ből is.

A Doblóból ha kell, kiveszed a hátsó üléseket, és van egy kisáruszállítód, befér egy hűtőszekrény vagy bármi. Ha gyerekek vannak, nekik is lehetnek járulékos tartozékaik, babakocsi, bicikli, új bútorok, stb. Nekem nem kérdés, bár nyilván több mindentől függ a választás, ezeket neked kell mérlegelned, én csak a praktikum oldaláról néztem.

2018. febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak kiegészíteném. Ha Tipo, akkor a kombira gondolta, nem a szedánra.
2018. febr. 12. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
A kombi árnyalja a képet. A motor ugyanaz, az árat vedd figyelembe, valamint hogy a Doblo azért biztosan teherautósabb. Újat vennél? Menj el egy márkakereskedésbe, és próbáld ki mindkettőt.
2018. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, ha van még észrevétel, szívesen fogadom!
2018. febr. 12. 15:25
 7/7 A kérdező kommentje:
???
2018. márc. 17. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!