Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés
L.Lajos nevű felhasználó kérdése:

Mivel tudnám viszonozni az örömöm/épményem egy jó barátomnak?

Mert szeretnék jövőre motor vizsgázni és eddig csak Jawa Babetta 210-et vezettem.Elkezdtem a dolgoknak utánanézni és ma egy jó barátom motorján megismerhettem a váltót és a váltást.Annyira örülök neki,hogy megbízik bennem és engedi ,hogy "vezessen".Ez nekem nagyon nagy öröm és egy el nem felejthető élmény lesz számáról.Na és az lenne a kérdésem,hogy ezt mind később hogy tudnám viszonozni?

Én ezekre gondoltam:

-ha meglesz az új motorom akkor engedem, hogy vezesse

-felejthetetlen motor túra

Keress kérdéseket hasonló témákban: motor, vezetés, gyakorlás, barátság, élmény

febr. 14. 22:10  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
vegyél neki egy kawassaki h2r-t

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 15. 13:23 Privát üzenet
A legegyszerűbb, ha teletankolod neki a motorját.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 15. 13:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit vegyek a barátomnak arra hogy meg kapta a jogosítványt? Valami jó ötletet kezdő sofőrnek?
Hogyan tudnám viszonozni a barátomnak a sok rám költött pénzt?
Rendeltem a barátomnak az ebay-ről egy autórádiót. Ilyen márkanélküli, párezres kínait. Szóval az a gond vele, hogy a rádió része tök tisztán szól, de ha már usb-ről, vagy...
Milyen autóhifit adjak a barátomnak karácsonyra?
Hogyan tudnám a barátomnak vissza viszonozni a jó érzést amit ő ad nekem?
Mit csináljak, hogyha zavar, hogy nem tudom viszonozni a barátomnak azt, amennyit rám költ?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!