Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a teendő, ha megállok az...

Mi a teendő, ha megállok az út mellett, megáll mellettem a másik autó és a sofőr kiszáll?

Figyelt kérdés

Ma mentem kocsival, sávot váltottam és "bevágtam" egy másik kocsi elé, nem volt közel, mert nem dudált meg semmi, mert az úton volt egy akadály. Utána megálltam az út mellett, mert valaki keresett telefonon. Erre ez a mögöttem jövő is megállt, ráadásul mögötte gyerekkel és elkezdett bemutogatni, azt hittem ki is száll. Gondolom azért nem mert, mert meglátta a mellettem ülő férjemet.


Azon gondolkozom, mi lett volna, ha kiszáll és fenyegetően elindul felém, mert egyedül vagyok? Sajnálom, hogy bevágtam elé, de egyáltalán nem volt közel, nem is dudált, ezért nem értem miért kell így viselkedni, ezért tart itt a közlekedési morál, ahol.


Megoldás lett volna gyors hátratolatni és otthagyni a fenébe? Ilyenkor mi lenne a helyes? Végül továbbment.



2018. febr. 17. 16:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
56%

Íme két agresszív találkozása, amikor a terepjárós azt hiszi, hogy ő az erősebb :)


[link]

2018. febr. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
47%

Nekem úgy tűnik a mai autók 90%-ban az index "extra felszereltség", ha valaki jelzi, hogy sávot akar váltani, én személy szerint be szoktam engedni.

Nem értem, ha valaki ugrál a sávok között,index nélkül, és rádudálnak,vagy beintenek neki, miért kezd el emberkedni.

Javaslatom legközelebb:szemed az úton legyen, sávváltás előtt index, ha beenged, esetleg meg lehet köszönni.

Ha viszont jelezted, hogy sávot akarsz váltani, az lett volna a minimum, hogy beenged.

2018. febr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem csak azt akarta szóvá tenni, hogy mi a francnak vágtál be elé, ha közvetlenül utána megálltál.

A férjedet meg küldd el pszichiáterhez, mert egy agresszív barom állat, akinek semmi keresnivalója a volán mögött.

2018. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
93%
Válaszolok titeket is megtisztelt a kérdező vagy a kandúrkája egy privát üzenettel, vagy csak én vagyok ilyen szerencsés?
2018. febr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 10 deka farhát ***** válasza:

"Van kihangosító, de fontos ember hívott, akit meg szoktam tisztelni annyival, hogy nem kihangosítón ordítozom neki a "Mivaaan?"-t."


Én platós Opel Movanót vezetek, ami zajosabb is mint az átlagos autók, ennek ellenére tisztán és érthetően lehet benne kihangosítóval beszélgetni. A hangerőt feljebb kell venni.

2018. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 10 deka farhát ***** válasza:
Egyébiránt bennem is felmenne a pumpa, ha valaki fogná magát és elém vágna (nem szoktam dudálgatni, maximum elmormolok egy "hrrrvanyáádat" az orrom alatt), majd fogná magát és megállna előttem. Mondjuk meg nem álltam volna, de az biztos, hogy ledudálom a vérbe.
2018. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 trophy ***** válasza:
29%

A terepjáró ott kezdődik, hogy URAL. Na az elé aztán bátorság kell, hogy valaki bevágjon, pláne azokkal a fékekkel. Én tuti kiszálltam volna és elmagyarázom neki, hogy a hétköznapokon amúgy nem vagyok tahó, de ez most nem adta ki.. Különben a leckéztetésről annyit, ha valaki olyan állna le velem izmozni, akin látom, h veszett fejsze nyele, akkor egyes padló;és az ezeréves króm lökösös szarommal lebontanám a delikviens fél műanyag terepjáróját :D

... Csak szólok

Terepjáróba 200ló nem olyan húdesok. Nekem papás autóm van, nem is nagy, de annyit bizton tudok, hogy a gyári VW1.9-esek kb 140-ig vannak velem pariba, ott húzok egy négyest.E46 318-cal együtt gyorsulunk.

Szaros 140lóval, 1982-es technikával :D


A végén a 200le-s terepjáróhoz szól a novella.


Nekem pótkerék van hátul "fegyvernek" parasztlengőből megküldöd, nincs az a szamurájkardos beles disznó, amelyik le tudná reagálni :D esetleg jokeres vontató kötél ostornak... Ha pesten olyan szar a helyzet, borsodba ne gyere, mert ha beszólogatsz, a falu végére csak a kormány marad a kezedben, meg az ülés a segged alatt. És akkor örülhetsz, hogy élsz. Igen, mifelénk történt AZ az eset is. Óvatosan a kiszállogatásokkal.

2018. márc. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy elég higgadt söfőr volt, én kirángattalak volna téged is hajon fogva a p*csába és ha kiszállt volna a pasid is akkor ő is rendesen kapott volna!!! Már csak azért mert egy kib*szott nagyképűek vagytok "mert nagy kocsim van, megtehetek mindent az úton" így is felcseszik a véremet...

Baseball ütővel pedig betörtem volna a szélvédőt és a visszapillantót is le, na most legyen szép nagy kocsitok k*csögök.

2018. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Te utolsó barom, tudod ha hozzam mertél volna érni, már nem élnél, mert a férjem agyonvert volna teged te állat???
2018. nov. 12. 23:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!