Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kit hoznak ki baleset okozó...

Kit hoznak ki baleset okozó vétkesnek, ha van fedélzeti kamerám, bevágnak elém és satuzgatnak?

Figyelt kérdés

Nem az első ,hogy páva 180 magas de 52 kilós pulikutya fejű emosok jönnek a gépeikkel, bevágnak elém (3-ból 2x megfelelt a leírás ,hogy páva,szeme elé lógó pulikutya hajú csontkollekciók voltak) ,úgy hogy 2 centi nincs 2 kocsi között és instant fékezget ,akár 90-es úton is állóra.

Sokszor nekem emiatt a gumit le..arva kell elfékezni.

Elgondolkodtam ,hogy veszek egy kamerát és jól van akkor pici kocc.

Mert már nagyon unalmas ,kettőt feljelentettem, de "ilyen nem volt ,arra sem jártam" és hasonló szövegek után lezárták.

Utoljára céges dobozossal csinálták ezt egy elkerülőn ,ott a lökhárítón elrepedt ,és a hűtőm kilyukadt...

Mert nem tudtam megpakolt kocsival teljesen megállni már...havas úton.

Rendőrnél hiába jelentettem be semmi.


Ha van felvétel akkor a fékezőt hozzák ki vétkesnek nem?


2018. febr. 23. 13:35
 1/7 A jó édes ***** válasza:
Ő a hirtelen, indokolatlan fékezéssel veszélyezteti a közúti közlekedés biztonságát, de ha követési távolságot nem tartva nem tudsz megállni, akkor a baleset okozója te vagy.
2018. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindentől függetlenül egy jó felbontású kamerát érdemes beszerezni, mert sok bosszúságtól kímélheti meg az embert adott esetben.

Én a telefonomat szoktam beállítani erre a célra, bár keveset vezetek, de ki tudja...

Elég sok a degenerált mostanában az utakon.

Úgy tűnik egyre több.

Nem beszélve a menet közben telefonjukat nyomkodókról.

2018. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz nehogy fordítva süljön el! Kiderülhet az is hogy nem tartasz megfelelő követési távolságot, mert az az te feladatod, nem azé aki előtted van. Igen, bosszantó hogy bevágnak eléd, de arra nem az a megoldás hogy centizgetni kezded a lökhárítóját, mert te fogod megszívni. Még akár kamera nélkül is. Nem tudom hogy te hol közlekedsz, de én nem látok emósokat vezetni. Ők nem szoktak. BMV-vel közlekednek. (Busz, Metró, Villamos)
2018. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha látszik a felvételen, hogy nem tartottad be a követési távolságot, akkor téged. Ha az emós szabálytalanul előzött, látszik, hogy gyorsan hajtott, akkor őt. Javaslatom a következő. Vegyél egy olcsó lepukkant kocsit, és az ilyen kötsögökbe menj bele ha besatuznak előtted. Céges, vagy saját jó kocsit nem érdemes összetörni az ilyen ki bu***...melegek miatt.
2018. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgylátom kezdenek eluralkodni az indulatok csak épp a kérdésedre nem érkezik válasz-jó magyar módra...


Nos,a leg gagyibb kamera is több mint a semmi,bizonyítékként nem használható fel a felvétel de ha bíróságra pattan az ügy,akkor egy ilyen felvétellel gyakorlatilag nyert ügyed van,hacsak nem milliárdos a felperes,és meg tudja fizetni Dr Melegh Gábor közlekedési szakértő hazugságait..

Ahogy a debil Oroszoknál mondják:gatya nélkül elindulhatsz,de kamera nélkül soha.

2018. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont ilyen majdnembalesetek miatt vettem én is kamerát. Előre, hátra.

Bevágnak, kikanyarodnak, és ha már hátulját kapod el, a helyszínelő szerint te vagy a hibás.

Nekem SD kártyával együtt kijött 60 rugóból a 2 kamera.

2018. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kamera felvétele felhasználható bizonyítékként, fel is használják, az átvett videó felvételről átvételi jegyzőkönyvet állít ki a rendőrség.


Ha a kamera rögzíti az esetet és te tényleg szabályosan haladsz majd ő bevág eléd és büntifék az meg fog állni a rendőrségen és a bíróságon is.


Mondjuk furcsa, hogy előttem nem szoktak büntifékezni, előtted meg rendszeresen.. :D

2018. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!