Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most az oktató lehúz?

Most az oktató lehúz?

Figyelt kérdés

1. Egyirányú utcában nekem volt elsőbbségem a balról erkezővel szemben, de láttam h gyorsan jön megálltam megbuktam. Hozzáteszem, valszeg nekünkjön ha nem.


2. Körforgalom bent voltam, kijött elém valaki, én meg vészfékezéssel álltam meg


3. Egyirányú végén balra huzódtam de a kormányt egyenesbe raktam


4. Ez teljesen jogos volt, lefulladtam parkolásnal kiallásba


Ezek komoly indokok?


2018. febr. 27. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen sajnos, ha lefulladsz, vagy vészfékezel instant pótvizsga. Ez így megy. Nem ijesztheted meg se az autódban ülőket sem a többi közlekedőt, a vészfékkel legalább az egyiket megtetted.

Egy barátom a trabantot mentette meg a bontótól azzal hogy lehúzódott amíg az előzni próbált, szemből volt fogalom ezért levitte a fűig , ő már ezért is megbukott.

2018. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ártana kerek történeteket leírni, pl a hármas teljesen értelmezhetetlen.

A fékezéseket meg cdak az adott szituációkban lehet véleményezi, ha a vizsgabiztos nem tartja indokoltnak a hirtelen mozdulatot, megbuktat

2018. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A hármas. Egyiranyú útról kanyarodtam balra. Lehúzodtam balra, de a kerekeket egyenesbe hoztam mielőtt megallt az auto.



1.nél 50el repesztett el au autó mikor elsőbbsggem volt


2. Bevágott élém. Nem nagyon akartam belemenni. Az inkább fékeztem.

2018. febr. 27. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Szóval. újrakezdem..

1. Hiába vágott be eléd, vizsgán nincs satufék, ha van az bukta.

2. Szintén, nincs vészfékezés vizsgán.

3. Ezt még mindig nem értem, átsoroltál a bal oldalra, ott a táblának megfelelően megállsz vagy lassítasz , index aztán mehetsz balra ha tiszta a terep.

4. lefulladás instant bukás

Elég komoly indokok a bukásra a 3. kivételével amit nem tudunk értelmezni

2018. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Lefulladás mióta instant bukás? Ez hülyeség!

Első esetben az, hogy megállsz szintén nem kellene, hogy bukás legyen, főleg ha a másiknak eszében sem volt elsőbbséget adni.

A vészfékezés nem jó ötlet, de a többi nem komoly indok.

2018. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyirányú út bal oldaláról tilos a kereszteződésben egyenesen tovább haladni, onnan csak balra kanyarodni lehet, de azt kötelező - tehát a jobb oldaláról balra kanyarodás is bukás
2018. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyomorult patkány az összes ilyen,aki ilyenek miatt megbuktat. Most lefulladásért sem buktatnak azonnal... Max hiba vonalat huzhatnak be érte.
2018. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!