Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 vélemények? Fontosabb...

Mazda 6 vélemények? Fontosabb tudnivalók?

Figyelt kérdés

Autót szeretnék vásárolni.

Nagyjából 2,5 millió forintom van rá. 6-osok kozott nézegettem, és talaltam és 2009 es cd te plus 163 lóerős dízelt. 140.000 km el.

Egy 2010 es 2.2 es cd GTA-t. Ez chipelve van. Ennél reális lehet a 220 lóerő? Ebben 178.000 km van.

És egy 2005 os mps-t. 160.000 km.

Melyiket lenne legerdemesebb megvenni?

Mindennapi használat.

Havi 1-2 alkalommal hosszabb ut is. (800km kb)

Várható költségek?

Férőhely és csomagtartó előny.

A jó ut tartás szintén.

És igazából minden velük kapcsolatos dolog érdekelne, főként volt vagy jelenlegi tulajoktol. Bővebb részletes kifejeteseknek külön orulnek.

Elore is Koszonom a választ!:)



2018. márc. 13. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó autók,de rohadnak.
2018. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress egy szép állapotút és azonnal vidd el alváz és üregvédelmet csináltatni. Ilyenkor kezelik a kezdődő felületi rozsdát ha van és ezzel meg is állítják a folyamatot illetve gondoskodnak arról hogy konzerválódjon az autó évekre. Ezt ajánlatos megcsináltatni. Legolcsóbb pár tízezer forint de 80-100 ezer is lehet egy ilyen kezelésből a minőségi. Ha van rajta sérülés az se baj de érdemes a kezelés előtt ezt is szakszerűen megcsináltatni. Olajokat is érdemes cseréltetni megvétel után. A vezérlést is ha nem lehet sokat tudni az autó előéletéről. Utána már olcsó lesz a fenntartása.
2018. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem dieselt vennék belőle.

www.mazdaklub.hu/forum vagy face mazda csoport és mindenre válaszolnak neked.

Én már a második Mazdámat gyűröm, a rozsdát meg leírták előttem már ide.(de egyik sem 6-os)

2018. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
Mazdabol dizelt eleve nem vennek....mondjuk egyaltalan mazdat sem mert kb a w210-es merci meg a román daciak rohadtak úgy mint ez........
2018. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rohad, a 2 Mazdát 9 és kb.14-15 évesen vettem.

Egyik sem volt szerencsés vétel, mert céges autó volt az egyik a másik meg egy törött Ausztirából behozott.

Ennek ellenére hónapra lebontva átlag havi 8500 forintba került a rozsda nekem. Nem kevés a második kocsi metálfény ez is benne van. De sosem hagytak ott a 13 év alatt, nem lopják ellenben rengeteg ismerősöm vw és suzukiját lovasították meg. Nem érnek olyan meglepik, hogy szétrobban a rúgó parkoláskor a kerekeknél, külföldi útnál szétdarálódik a féktárcsa, kigyullad a motor hiba jelző és a szüleim nem mernek elmenni vele messzire...stb. Ez 3 különböző ismerős 3 másik márka volt. De nem akarok senkit rábeszélni. Nézd meg a totalcar becsületesnepper jóautó oldalát pl. Honda Jazzt is nagyon ajánlják.

Egyébként ha kiöregszik ez a Mazda Kiám lesz, de csak azért mert kapok ingyen a szüleimtől egy 5 éveset. Egyébként továbbra is saját pénzen benzines Mazdát vennék 98%...A zoom-zoom érzést még semmilyen más kocsiban nem éreztem és az mindent megér.

2018. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dízelt kerüld.
2018. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Benzinest. Kivéve az mps mert az a dieselnel is rosszabb.
2018. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!