Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak milyen bmw lenne jó?

Első autónak milyen bmw lenne jó?

Figyelt kérdés
1-1.5év múlva szeretnék autót vételezni. Mindenképpen BMW-t, és mivel nem jelvényhuszárkodni szeretnék, ezért a 316,318is meg 520i 520d, felejtős. Lényegében az érdkelne, az alább felsoroltak közül melyek a kevésbé elromlósak, amik jó blokkal rendelkeznek általánosságban. e36: 320i e34: 525i 24v, 525tds, e39: 525i, 525d, 530d. A fogyasztást is megírhatja valaki, ha tényleg REÁLIS adatot tud mondani! Tippelők, netről néztem nem izgat. Tehát melyek a megbízhatóak ezek közül! Előre is köszi :)

2018. márc. 15. 14:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Felvilágosítanálak hogy egy dacia-nak meg egy bmw-nek is hasonló anyagokból van összetéve a műszerfala csak a prémium gyártók ezt még bevonják egy puha anyaggal hogy véletlen se merüljön fel a tulajokban az hogy ez egy suzukival egy minőségű autó.
2018. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
igen ezek a suzukival egy minőségű autók , mondjuk egy 325tds, ha rendesen karban van tartva (mert aki bmw-t vesz, az tartsa is!!) kb. 5 LE-t veszít a 20év alatt. Egy swift a szalon utáni kerekedésben 10lóval kevesebb...
2018. márc. 15. 18:05
 13/31 D. Brasco ***** válasza:
Háhh.....ez jo volt...pont a 25tds-t sztárolod ami a bmw valaha gyartott legszarabb motorja
2018. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
76%

Nem mindegy hol milyen minőségű!Belül lehet csilivili meg lehet 200le-s a motorja attól még autóipari hulladékok közé sorolható.

Te is csak azért akarsz bmw-t mert az a menő a mai hülyegyerekek között ha nem így lenne te is belátnád hogy ez egy sz_r.

Pont tegnapelőtt ejtettem pofára egy ilyen bmw kis hülyegyereket.Miközben álltunk a pirosnál meghallottam a kedvenc zenémet a rádióban ezért felvettem a hangerőt az a kretén meg célzásnak vette erre elkezdte túráztatni a 20éves rozsdabogylyáját amikor váltott a lámpa a kis 1.6-os dízelem kilőtt mint a rakéta a béjemvés meg csak annak a "lassú" scenicnek a seggét nézhette.

2018. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Akkor sem lehet megmondani egy régi használtautóról hogy mekkora lesz a költsége. Még egy régi Toyotáról sem pedig az a legmegbízhatóbbak közé tartozott.

Ajánlanám a powerfanatics oldalt hogy nézz szét de a normális BMW-sek már azt is kerülik. Tele van már hülyegyerekekkel és fals információkkal.

Szerintem nincs baj az ójrahasznosítással. Már a 90-es években is készültek autók újrahasznosított anyagokból. A 2000-es és 2010-es évek autói meg biztosan jórészben abból vannak.

2018. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves 5. Szeritnem pont k*rvára azok a jelvényhuszárok, akik leszarnak mindent, csak bmw-m legyen!! Na, én nem ilyen vagyok. Nekem egy megbízható jármű kell, ami dinamikus haladást biztosít, és nem újrahasznosított petpalack a műszerfal."


Jaj hát persze. Ha ez számítana, megelégednél egy Ford Focussal, VW golffal 18 évesen mondjuk... de nem neked BMW kell, mert hát ugye az tetszik, de nyilván nem "jelvényhuszárkodni" :DDD. tudod, nekem meg a 2018-as Audi A7 tetszik, mégse veszem meg... Ne álmodozz. Ennyi pénzből kapsz majd egy hulladékot, rámegy a gatyád is.

2018. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Elég ellentmondásos az egész leírásod.

Nem jelvényhuszárkodni szeretnél, neked a minőség a fontos, de azért leszólod a kisebb lóerős BMW-ket, amik a hétköznapi utcán még ígyis dinamikusak. Ráadásul egy 25 éves kocsit szeretnél pár százezeért. Tipikus h*lye gyerek vagy, akiket látok a hétvégén 5-en bezsúfolódva és jaszkariznak vagy a faluban vagy a körúton. Mindig nevetek rajtatok és eszembe jut, hogy vehettél volna egy 10 éves kocsit is, de te inkább egy roncsot vettél 25 évről visszafelé. Az nem baj, hogy előtte 8 tulaja volt...

2018. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
18 évesen, egyetemistaként nem fogod tudni fenntartani, max. a szüleid.
2018. márc. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyiket megveheted . Mi itt nem tudjuk hogy amely autót megnézed milyen a motorja hogy tartottak karban. Ha a kocsi tönkremegy megcsináltatod. 18 Milla volt újonnan a vas te 800ert tehát huaszadaron veszed. Pont ahogy a a 180ezer helyett nyolcezer forintos ajfon egy hulladék lesz a BMW nél is ezt az arányt fogod kifogni.

Ha hallgass másokra,

Azt vedd ami tetszik örülsz és használod.

2018. márc. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nem akarok neked rosszat hidd el, nekem is Bmw-m van, de ennyi pénzért csak pénztemetőt kapsz
2018. márc. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!