Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak milyen bmw lenne jó?

Első autónak milyen bmw lenne jó?

Figyelt kérdés
1-1.5év múlva szeretnék autót vételezni. Mindenképpen BMW-t, és mivel nem jelvényhuszárkodni szeretnék, ezért a 316,318is meg 520i 520d, felejtős. Lényegében az érdkelne, az alább felsoroltak közül melyek a kevésbé elromlósak, amik jó blokkal rendelkeznek általánosságban. e36: 320i e34: 525i 24v, 525tds, e39: 525i, 525d, 530d. A fogyasztást is megírhatja valaki, ha tényleg REÁLIS adatot tud mondani! Tippelők, netről néztem nem izgat. Tehát melyek a megbízhatóak ezek közül! Előre is köszi :)

2018. márc. 15. 14:00
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
hát nem tudom. én diákmelósként bmw-s alkatrészeket szereltem fel nyársra, ami egy különleges anyaggal fújtak le (már nem tudom mi bocsi), na annak a pici 5-10 centis nyomorult dolognak egy darabja 25ezer forint, ne kérdezd mi. de ha komoly problémája lesz a bmw-dnek arra számíts h rohadt drága lesz a javíttatása. szerintem erre is gondolj. sokkal jobb első autónak valami clio, kalos stb amit fentebb is írtak, mert lcsób bele az alkatrész és legalább az első autós sérüléseket sem fogod sajnálni. :)
2018. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
ja még annyit, hogy azóta annak a ketyerének az ára már biztos feljebb ment. amúgy én nem tartom egy bizonyos pontig a bmw-t megbízhatónak. nálunk dolgozik pár hasonló jelvényhuszár (a többiek terminológiájával élve xD) és folyton azon nyüszögnek, hogy mennyi baja van a bmw-jüknek és pénzük sincs javíttatni és csodálkoznak, hogy úgy élnek mint egy koldus. hát persze, a gatyájuk rámegy a dzsentri életükre :S
2018. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Tehát azt modndjátok, hogy, ha kb 800e-1m körül vesz az emeber egy helyszínen átnzézés alapján e36 320i-t plusz utána a szükséges dolgokat megcsnáltatja, akkor utána ne lehetne megbízható autóként használni?
2018. márc. 16. 14:08
 24/31 A kérdező kommentje:
helyszínen átnézve jó állapotú, ami nem pénztemető*
2018. márc. 16. 14:08
 25/31 anonim ***** válasza:
Pontosan ezt állítjuk.Mert elég nagy esélye van hogy problémás lesz.
2018. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
szerintem jobb jársz ha veszel egy olyan autót, ami megbízható és emellett a szervizelése, alkatrészek könnyen én olcsón beszerezhetők. A maradék pénzt meg félreteszed. Sok sikert és ne ess a márka-orientáltság hibájába!
2018. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Na így pár nap mély kutatás után elhatároztammiként lesz majd jövőre. Köszi a válaszokat :D
2018. márc. 16. 23:54
 28/31 anonim ***** válasza:

Ilyen autót úgy veszunk , hogy mégegyszer legyen annyi zsebben mint az autó ára.


Nincs olyan régi autó ( 200-300+ ezer km) ami megbízható , mindig lesz valami, ami a prémium márkàknál 2-3x annyi.


Az lényegtelen melyiket veszed, mindre érvényes amit írtam.

2018. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Pont ezért akarok kb ennyiért, mert így maradna még annyi zsebben, plusz későbbre sem árt... Az, hogy honnan van, volt, lesz egyéni ügyem.. de nem, nem utcasarkon buzulással.
2018. márc. 20. 19:37
 30/31 anonim ***** válasza:
remelém sikerül jó vételt találnod 👌🏻
2018. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!