Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható idős bmw-k?

Megbízható idős bmw-k?

Figyelt kérdés
e34 525i24v e36 320i vagy esetleg e39-esek közül melyikek a legjobban megcsinált modellek mai állapotukat tekintve? Dízelek mennyire rizikósak? Foglalkoznék vele, vétel után is helyrepofoznám. Az utóbbit olyan 200-300e körül szeretném, enek tekintetbéen melyik a jobb választás?

2018. márc. 15. 17:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

400-ért vettem E36-ot. Tetőkárpit lóg, lámpa párásodik, ülés 2 helyen kezd kiszálasodni, van rajta egy körömnyi rozsdafolt és bár a rádió működik, de már eléggé idejétmúlt technológia. Ezeket rendbe kell rakni, szerintem még olcsón megúsztam. De hosszan, majd egy évig nézelődtem így is. Igazából vedd azt amelyik jobban tetszik, csak sose siettesd.

Motorral nem volt nekem semmi gond. Csak ezek a szépséghibák voltak.

2018. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!