Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autó könnyen megcsuszik...

Ha az autó könnyen megcsuszik gumival orvosolható?

Figyelt kérdés

Ha pld. Könnyű az autó es könnyen megcsuszik.

Mit lehet ellene tenni?

Szélesebb gumi? Vagy jobb minőségű?


2018. márc. 25. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A gumi minősége a legfontosabb. A szélesség is segít, de ahhoz felni is kellhet.
2018. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vezetéstechnika javításával. Nem csúszkálnak csak úgy az autók az utakon.

De egy jó gumi természetesen csodákra képes.

2018. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, normálisan kell vezetni akkor nem csúszkál az autó.
2018. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csúszkálás főleg gumiprobléma. De egyéb futómű probléma is lehet. Egyik régi autómban éreztem azt, hogy csúszkál. Kiderült, hogy a gátlók csak optikai csalódásként értelmezhetőek, semmit nem értek. Egy furgonnal mentem nemrégiben, /kölcsön autó/ ott is azt éreztem, mintha csúszkálna. A tulaj bevallotta, hogy nemrég cserélt gumit, nemsokára viszi a futóműveshez. Pár nap múlva felhívott, mondta, hogy a kerék összetartás olyan volt, hogy az már inkább koalíció volt. Cserélni is kellett egy-két dolgot, most jó.
2018. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is megnézetném futóművessel, de bizony a gumi is lehet ludas, ha régi (8-10 év) vagy nem túl márkás és pláne, ha mindkettő egyszerre igaz! A szélesebb gumi önmagában nem jelentene nagy változást, lásd a Totalcar vonatkozó cikkét: [link]
2018. márc. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!