Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia Rs50, Derbi gpr50...

Aprilia Rs50, Derbi gpr50 vagy Yamaha tzr50?

Figyelt kérdés
Melyik miben jobb mint a másik? Ha van róluk tapasztalatotok akkor írjátok meg légyszives, mindenképpen ilyen motort szeretnék szóval nem kérem a "NEVEGYÉL50ESTMERTSZ@R" kommenteket.. köszönöm

#segédmotor #Yamaha TZR 50 #Aprilia RS 50 #Derbi gpr 50 #50ccm gyorsulási #legjobb motorok
2018. márc. 26. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Derbit nem ajánlom, apriliábol meg az a baj hogy sokat szét hajtottak már, de abból is lehet olyat találni amire vigyáztak és jó állapotba van , a tzr meg szerintem kicsit drága de ez pénz tárca függő . Lényeg a lényeg én az apriliát venném , amúgy mennyit szánsz rá?
2018. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vehetsz derbit, TZR árban nem a legjobb. Szerintem az RS50 egy jó döntés
2018. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekem tzr-em van, semmi baj nincs vele, derbi-t ne vegyél mert kínai szar, már bocsánat... Aprilia az tényleg jó azt javasolni tudom, szóval ha döntesz aprilia vagy tzr, de árkategóriában az ápriliával jobban jársz, széles útat, sok baleset mentes kilómétert :)
2018. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző válaszoló: ennyire hülye nem lehetsz, az a derbi nem kínai sem szar
2018. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést, most vizsgáztam aprilia-val és tényleg nagyon jó. Szerintem mellette maradok.
2018. ápr. 12. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratula.
2018. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!