Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota HILUX kezdő autónak?

Toyota HILUX kezdő autónak?

Figyelt kérdés

A pontos autót csak a kaszni méret miatt írtam, hogy legyen elképzelésetek. Családon belüli alig használt model így új autó vásárlás helyett ezt tudnám használni.


Sokan mondják, hogy nagy kasznival nem érdemes kezdeni? Mért? Ha minden vizsgámon átmentem elsőre és kontrolálni tudom az autót akkor mért baj? Mások is kezdtek nagy autóval? Milyen ellenérvek vannak?



2018. márc. 27. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem az a baj hogy nagy hanem a kezdők nem szokták látni a kocsi hátulját ezért szokták mondani hogy kezdőautónak kombit vagy ferdehátút érdemes venni.Nem biztos hogy látni fogod radar meg kamera nélkül hogy hol a vége a platónak.

Én is nagy autóval kezdtem,méghozzá még 27évvel ezelőtt apám w123-as kombi mercijével.Mindig könyörögnöm kellett hogy odaadja mert akkor az olyannak számított mint most egy 2010-es c-osztály amit nem szívesen adsz oda egy 18éves gyereknek.Haverom apjának is w123-as mercije volt csak neki sedan egyszer meg is tolta azóta is azt hallgatja.;)

2018. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kell a pickup, akkor majd megszokod. Ha csak azért akarsz pickupot, mert jól néz ki, akkor tök felesleges. Túl sok kompromisszummal jár egy személyautóhoz képest.
2018. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs vele baj ha neked megfelel, én nem járnék teherautóval
2018. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod vezetni? Akkor teljesen jó. Nekem egy transit volt az első autóm, soha mem okozott gondot a mérete. (A súlyadó meg drágább pályamatrica annál inkább)


Más kérdés, hogy iskolába/melóba járáshoz, bevásárláshoz, kiránduláshoz nem túl praktikus egy pickup.

2018. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A fogyasztással és méretével megbarátkoztam. Lehet nem erre találták ki, de ha ez van akkor ez van. Plusz nagyon jó vezetni. Ha ez olyan mint egy teherautót vezetni, akkor a teherautókat jobban szeretem mint a személyautókat.
2018. márc. 27. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy Isuzu D-max, ami hasonló a Hilux-hoz. Feleségem világ életében kis autókat vezetett (Toyota yaris, most is az van neki), de imádja vezetni a D-maxot. Biztonságban érzi benne magát. Arra pedig, hogy hol a hátulja, már elég rég kitalálták a tuti megoldást, visszapillantó tükörnek hívják. Soha semmi gondja nem volt a parkolással sem az asszonynak, sem nekem, sem másnak, aki eddig vezette.
2018. márc. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!