Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb.700-800 ezer ft értékben...

Kb.700-800 ezer ft értékben milyen autót tudnék venni, ami valamennyire azért normális? N25

Figyelt kérdés
Tudom nem sok ez a pénz, de kezdő vagyok, első kocsi lesz. Suzukit semmiképp nem szeretnék meg a mini társait. Az elképzelésem egy kb 2003-2005 körüli opel vectra mondjuk, esetleg egy alapabb felszereltséggel. Az ismerősöm ezt javasolta, tetszik is az az autó. Mik a vélemények?

2018. márc. 27. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért a C Vectra nagyon lelakott lesz, inkább G Astra vagy Focus.
2018. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a caravan valtozat tetszik, hanem a sedan, azok meglepoen szep allapotuak meg ebben az arban
2018. márc. 27. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:

A “C” a generációt jelöli, volt A, B, és amit te nézel az a C generáció. Azon belül van szedán, aztán a kombi ami Caravan, meg készült 5 ajtós változatban is Signum néven. De mégegyszer mondom, ennyiért nagyon lelakott lesz a legtöbb mégha a képeken jól is néz ki.

Ez már a H Astra korszaka, (igaz a G-t 2010-ig gyártották Lengyelországban Classic II néven), és abból is 1.5 millió körül van egy jobb.

Hidd el, jobb lesz egy 1.4-1.6 benzin G Astra ennyiért.

2018. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ismerosom meg azt mondta astrat ne, nem tudom miert...nem.ertek hozza
2018. márc. 27. 22:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél ami tetszik! Nőként ez lesz az egyik legfontosabb számodra. Ne foglalkozz azzal ki melyikre szavaz, nem ő fogja nézni minden alkalommal amikor használja! Ebben az ársávban viszont nem fogod megúszni a használt autók átkát te sem, erre készülj fel!
2018. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy külsőre szép állapotban van, az nem azt jelenti, hogy "belsőre" is. C Vectra inkább 1millió körül. Egyébként ez egy igen nagy autó, biztos, hogy ekkorát szeretnél? A 7-800ezer az a teljes keret, vagy ezen felül van még átírásra és első szervizre? Ha veszel egy használtautót a vételár kifizetése után még egy 250-300ezer FT kölséggel számolhatsz.
2018. márc. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd kedves kérdező, kérdeztél, válaszoltunk. Én az Opeleket jól ismerem így képben vagyok mi a jó és mennyiért. Ha nem tetszik az Astra akkor vehetsz Vectrat héccázé’, csak majd ne gyere ide siránkozni ha egy lelakott szemetet veszel. Te is elismered hogy nem értesz hozzá, de szerintem az ismerősöd sem annyira.

Sok sikert a vásárláshoz!

2018. márc. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1 millio forintom van erre a celra, szoval 850 nel nem igen tudok tobbet adni, mert kell az atiratasra is.
2018. márc. 28. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!