Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres kresz vizsat tettem....

Sikeres kresz vizsat tettem. Már megvan az oktatóm is, de még nem hívtak?

Figyelt kérdés
Nekem kell hívni őket vagy ők hívnak engem, hogy mehetek vezetni tanulni? 1hete várom a hívásukat. Hogyan működik az ilyen?
2018. márc. 28. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egyszer fel lehet hívni, érdeklődni, de ne csodálkozz azon sem, ha azt mondja, hogy 3 hónap múlva kezdheted a vezetést.

Ez attól függ, mekkora a tolongás, és mennyit dolgozik az oktató.

2018. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rossz nincs abban, ha felhívod. Kérdezd meg tőle, előreláthatólag mikor tudnál kezdeni nála, mik a paraméterek (pl. pontosan hol van a találkozási pont), beszéljétek meg, neked pl. milyen napszakban vagy időpontban lehet jó.
2018. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel és akkor meg tudjátok beszélni.
2018. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ne lepődj meg, ha két hónap múlva igéri a kezdést..rengeteg a tanuló.


Ha megvan az oktatód, ő már beírt téged valahová, kérdés hányan vannak előtted. Az egy hét még semmi.


Megcsíped a suliban, és ott megkérdezed. A testbeszéd sokat elárul, de ezt csak személyesen lehet.

2018. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nekem kellett telefonálni az oktatónak. De lehet nem mindenhol van így
2018. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Soha nem értem, miért egyszerűbb itt megkérdezni, mint megereszteni egy telefont az illetékeseknek.
2018. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasz.

Azért nem hívtam még mert nem akartam tűrelmetlennek tűnni és zavarni sem akartam. Egszerűen tudni szerettem volna hogyan működnek ilyenkor a dolgok!

2018. márc. 29. 09:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűntél volna türelmetlennek.


Teljesen normális dolog, hogy szeretnéd tudni, hogy hogyan működik ez az egész. Az autósiskolában dolgozóknak az (is) a munkájuk, hogy válaszoljanak az ott tanulók kérdéseire.


Tehát felhívod és megkérdezed, hogy mikor kezdhetsz.

2018. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hovarju ***** válasza:

Az egy hét egyáltalán nem sok, én 3 hónapot vártam az oktatóra.

Hívd fel nyugodtan és kérdezd meg mikorra várható a kezdés.

2018. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az autós iskola egy szolgáltató. Az oktató is. Fizetsz nekik. Tehát ne érezd kellemetlenkedésnek, ha érdeklődsz náluk.
2018. márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!