Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort lenne érdemes...

Milyen motort lenne érdemes választani?

Figyelt kérdés

18/f


Jelenleg B kategóriám van amivel csak 50-es motorokat vezethetek sajnos.

Sose volt még saját motorom. És nem is vagyok egy műszaki zseni. Ezért 4 üteműre gondoltam. Haverjaim motorjaival mentem már sokat. 50-esek meg 125os is. Mindegyik 2 ütemű. Szeretném megcsinálni az A1-es kategóriát vagy az A2-t hogy vehessek magamnak egy sajátot ami megy rendesen.


Igazából inkább az A1-et csinálnám, mert az olcsóbb.


125-ös 4 ütemű cross motort szeretnék amivel lehet terepen is jól huzatni.


Tudtok mondani pár ilyet, mert nem tudom nem túl gyakoriak a 125-ös 4 ütemű crossok, de ha ismertek párat ami megbízható azt előre is nagyon megköszönném!


2018. márc. 29. 21:23
 1/5 anonim válasza:
Nekem úgy rémlik h a 2 üteműek jobbak crossba,de olvass utána.
2018. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4t-t 250-től érdemes venni, nagyon gyengék ez alatt enduroba. és még fenn tartani is drágább a 2t-nél

Aprilia RX 125, de ezt b jogsival is nyugodtan vezetheted, senki nem foglakozik vele, csak ne legyen rajta 125 felirat sehol. éppen úgy néz ki mint az 50-es. csak olyat vegyél amihez meg vannak a papírok. ha akarod meg rendszámozhatod is. regadó kb 9-15 Ft, vizsga 16, forgalmi 6, törzskönyv 6, rendszám 8 (autóra ennyi de neked csak 1 kell), biztosítás, átírási illeték kb 7.

2018. márc. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vigyázz a kétütemű 125-ös motorokkal, mert sok közülük meghaladja az A1 kategória teljesítmény limitjét.

Tedd le az A2 kategóriát és vegyél 4 üteműt. Valamivel drágább, de ezzel már nagyon sok motort vezethetsz.

2018. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igazából csak azért gondoltam, hogy megcsináljam az A1-ET vagy az A2-T hogy menjen is azért a gép + nyugodtan mehessek gyorsabban mint 40, és + vihessek személyt is. Ezért annyira nem szívesen tenném meg az apriliaval ezt a kis csalást. Szval ha 4 ütemű crossban gondolkodok akkor érdemesebb inkább az A2-t megcsinálnom?

Mennyire fogyasztanak ott a gépek gondolom azért ott már kell rendesen költekezni?

2018. márc. 30. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked enduro kell, a crossat nem lehet forgalomba helyezni, csak gépkönyve van maximum.
2018. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!