Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsi nélkül motorozás?

Jogsi nélkül motorozás?

Figyelt kérdés
Volt mar akit megbuntettek a határban mert jogsi nélkül motorozott?

2018. márc. 31. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt már ilyen.
2018. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Határt emeljük ki😂
2018. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted? 😏
2018. márc. 31. 19:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Jogsi nélkül 90 ezer, biztosítás nélkül nem tudom de van vagy 100 ezer körül.

Ennyiből már egész pofás motort lehet venni, ja meg persze megcsinálni az AM jogsit.

2018. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 5 évig motoroztam jogsi nélkül, 4 évig Simsonnal, 1 évig 250-es ETZ-vel. Bár ez még a 80-as években volt, és a ”kertek alatt" többnyire nem kellett rendőröktől tartani. Azért egyszer megfogtak, de mivel még iskolás voltam, csak egy figyelmeztetést kaptam.

A "határban" ritkán járnak ma is rendőrök. Földutakon biztos nagyon kicsi a lebukás veszélye, de azért nem nulla százalék.

2018. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer belefutottam egy ellenőrzésbe, jogsi nélkül (folyamatban volt a megszerzése, de még nem volt meg). Helyszínen 35ezres bünti + trélerezhettem haza a motort (ha lett volna ráérő ismerős, akkor ő is vihette volna)
2018. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De közúton buktal le?

Csak azért mert én faluba lakok és nem egy ismerősöm van aki 1-2 évig jogsi nelkul ment de o nem csak hatar meg fold utak.

Ő ment főúton is és megúszta persze ezt én nem merném bevállalni.

2018. márc. 31. 22:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, hogy közút vagy sem.

A KRESZ nem tesz különbséget a közút és a forgalomtól el nem zárt magánterület között.


Ha egy rosszakaród rádhívja a rendőröket, akkor a "határban" is lekapcsolhatnak.

2018. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!