Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autot vasaroljam meg?

Melyik autot vasaroljam meg?

Figyelt kérdés
3 eve van meg a jogositvanyom, azota gyujtok egy autora. Eddig egy Dacia Logant vezettem allandoan (ez van itthon), de rengeteg auto megfordult a kezeim kozott, igy szereztem egy kis rutint is, nyilvan van hova fejlodnom, es hat azert 3 eves tapasztalattal meg gyerekcipoben jarok (meg ha nem is ezt gondolom), de ez az atlag. Szoval most jutottam el oda, hogy vasaroljak egy autot, a szuleimmel elek, egy kis faluban, szoval olyan nagyonsok koltsegem nemvolt, hogy a fizetesemet elverjem, igy osszetudtam sporolni egy autora nagyjabol felev alatt. szoval a lenyeg. 2 millio lenne amit az auto arara szannek (nagyon max plusz par 100rongy de 2 es felmillional mar nem adnek tobbet ki), magyar okmanyokkal es ervenyes forgalmival egyutt. Tobb autot is megneztem, amik megtetszettek es talaltam is megfelelo peldanyt az a Mazda 3as, Opel insignia, Audi A3 sportback/attraction, valamint egy elegge elrugaszkodott auto, egy Subaru impreza 2.0 active (coupe kivitel). De termeszetesen a Ti velemenyeteket is meghallgatom, csak mondom leirom hogy mi merre hany meter, mik azok a fajtak amik nagyon tetszenek. Napi hasznalatra lenne, de semmi extra. Munkaba jaras, haverokkal atmenni a kozeli varosba szaladgalni, buliba, esetleg hetvegi kiruccanasra baratnommel. Szoval batran osszatok ki, mondjatok otleteket es erveket. :)

2018. ápr. 1. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én egy J Astrára szavaznék akkor már, ha ennyiért nézel autót. Gondolom a fenntartása sem okoz gondot, ha fél év alatt 2 millió forintot tudtál félretenni.
2018. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagy, illetve presztizsautók nagy pénztárcát igényelnek. Ilyeneket biztosan nem vennék, de ha neked ezek tetszenek, akkor hiába mondanám, hogy egy Dacia Sandero vagy egy Opel Corsa sokkal ésszerűbb választás.
2018. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk a J astra es rettentoen szep auto. SUV-t nem szeretnek venni.
2018. ápr. 1. 16:48
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

ez ilyen unalomból megint kamu kérdésnek tűnik


vajon miért?


vidéki suhanc gyerek 2 és fél miliót sporolt fél év alatt, és ráadásul nem tudja milyen autót vegyen és itt kérdezi

Teljesen reális élethelyzet:-D

2018. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Astra J tényleg jó lehet, ahogy az A3 is, én megnézném a Golf-ot is, 2,5 millió alatt már 6-osban is lehet gondolkozni. Ezek még ésszel fenntartható autók. Subaru semmiképpen sem, pláne napi használatra bevallottan nem elég rutinos sofőrnek. Ennyiért öreg, lerúgott Subatuk vannak, amik viszik a pénzt. Mazda 3 felejtős a rozsda miatt (Mazdások majd leírják, hogy keress olasz importot, alvázvédőztesd, de inkább ne, elodázza csak a problémát).

Egyébként nagyon nagy a szórás, egy Mazda 3 és Insignia ég és föld, be kellene lőnöd mekkora autót is akarsz.

2018. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
# 4 Nem szar ilyen irigy fa szként élni? :D
2018. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6 os


Nem szar ilyen hiszékenyen élni?:)

2018. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miert olyan hihetetlen, hogy mondjuk elvegeztem egy technikumot, es egy nagy nemet multinal volt a gyakorlati helyem, igy miutan tenylegesen meglett a szakma (2ev) akkor atvettek es havonta mondjuk 2 tulorakat is bevallaltam, hogy tudjak majd venni egy olyan autot, ami mondjuk par eve egy alom volt szamomra? :)
2018. ápr. 1. 21:54
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem olyan hihetetlen, ha belegondolsz.

Mamahotel, megélhetésre nem költ, a család elérakja a kaját, a rezsit fizetik utána. Audi-ban Győrben, pl. egy sori dolgozó némi túlórával bőven haza tud vinni 200.000-et is akár. 3 év alatt bőven megvan a 2 millió félrerakva. Viszont nyilván nem fél év alatt...

2018. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ő aszongya fél év alatt ossze sporolt 2.5 milliót

havi 400 ezret rak félre minimum, tényleg el hiszem:-DD

és ezt be is nyelitek neki?

kamu a kérdése

2018. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!