Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autot vasaroljam meg?

Melyik autot vasaroljam meg?

Figyelt kérdés
3 eve van meg a jogositvanyom, azota gyujtok egy autora. Eddig egy Dacia Logant vezettem allandoan (ez van itthon), de rengeteg auto megfordult a kezeim kozott, igy szereztem egy kis rutint is, nyilvan van hova fejlodnom, es hat azert 3 eves tapasztalattal meg gyerekcipoben jarok (meg ha nem is ezt gondolom), de ez az atlag. Szoval most jutottam el oda, hogy vasaroljak egy autot, a szuleimmel elek, egy kis faluban, szoval olyan nagyonsok koltsegem nemvolt, hogy a fizetesemet elverjem, igy osszetudtam sporolni egy autora nagyjabol felev alatt. szoval a lenyeg. 2 millio lenne amit az auto arara szannek (nagyon max plusz par 100rongy de 2 es felmillional mar nem adnek tobbet ki), magyar okmanyokkal es ervenyes forgalmival egyutt. Tobb autot is megneztem, amik megtetszettek es talaltam is megfelelo peldanyt az a Mazda 3as, Opel insignia, Audi A3 sportback/attraction, valamint egy elegge elrugaszkodott auto, egy Subaru impreza 2.0 active (coupe kivitel). De termeszetesen a Ti velemenyeteket is meghallgatom, csak mondom leirom hogy mi merre hany meter, mik azok a fajtak amik nagyon tetszenek. Napi hasznalatra lenne, de semmi extra. Munkaba jaras, haverokkal atmenni a kozeli varosba szaladgalni, buliba, esetleg hetvegi kiruccanasra baratnommel. Szoval batran osszatok ki, mondjatok otleteket es erveket. :)

2018. ápr. 1. 16:08
1 2
 11/12 anonim válasza:

Troll Tomi. Két dolog.

Ad1) Honnan tudod te, hogy miből mennyit keresett? Mi közöd van hozzá? És ha kamu? Kapott válaszokat és kész. Miért fáj neked, ha esetleg kamu a kérdés? Elvett tőled valamit vele?


Ad2) A budapestiek első és ultimate fegyvere: a vidékizés, te megfejelted ezt még egy suhancozással is. Szerintetek csak Budapesten élnek értelmes emberek, akiknek van szakmája, esetleg diplomája és beszélnek idegen nyelveket. Azért nem igazán értem én ezt a "vidékizést", mert a 200 fős falut egy kalap alá veszitek pl a 160 ezer fős Debrecennel, pedig ég és föld a kettő. A kérdező írta, hogy falusi (kár volt, ez egy örök támadáspont, de még ha vidéki nagyvárost írsz, az is), de ettől függetlenül pl egy debreceni vagy szegedi (vidéki), miért is van lenézve? A vidékizés egyértelműen minden nem-budapesti lenézésére vonatkozott, hogy a vidékiek még a spóroláshoz is hülyék. Mondjuk érdekes, hogy szerinted te okosabb vagy a vidékieknél, ideértve pl szegedi orvosprofesszorokat. De oké.


Elég irigység szagúnak tűnik a kommented.

2018. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Még annyit megjegyeznék, hogy lehet itt vidékezni, de érdemes lenne a 200 fős falvakon kívül az előző kommentemben említett vidéki nagyvárosokat megnézni: Debrecen, Győr, Szeged, Miskolc, Pécs stb. Kb fél percenként látnál 3 olyan autót, amiről te még csak nem is álmodozhatsz. De elég ha körülnézel Balatonfüreden vagy Balatonalmádiban (nem nyáron, hanem mikor az ott lakók vannak csak ott, és nem a turisták). A legújabb, legnagyobb BMW-k, Mercedesek, Lexusok, Volvok, Audik stb. És ezek is vidéken vannak.... ennyit a vidéki suhancokról.

Budapesten elterjedt az, hogy ott élnek a gazdagok, vidéken meg a csórók. Azért nem ártana vidéki városokban (!) körülnézni, nem csak Mucsapusztával azonosítani mindent, ami nem Budapest. Budapesten és vidéken is vannak szegények, középréteg, gazdagok, kőgazdagok. Ez nem városfüggő.

2018. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!