Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 7-es benzines Passattal (1.8...

7-es benzines Passattal (1.8 vagy 2. 0 motorral) szoktak gondok lenni, Megbízható autó? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Eddig nem sok jót olvastam róluk a teszteken kívül sajnos, ezért kérdeznék valós emberektől valós tapasztalatokat.

Köszönöm!


2018. ápr. 3. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos, a TSI motorok eleve neccesek a feszítőjük miatt. Láttam már ilyet. Tényleg csúnya munkát véget a szelepekkel mikor ugrik. Alapvetően jó irányba haladsz. Megérné neked a feszítőt kicserélni vásárlás után azonnal? Sajnos én csak így érezném biztosnak a dolgot. 2014-ben ha jól tudom már javították a hibát, de nem tudom, hogy melyik motorkódokat érinti. Ennek utána kell nézned. Viszont jól vigyázz mert ez tipikusan az az autó amit törve behurcolnak aztán szakszerűtlenül javítva továbbadnak.
2018. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tekintettel arra hogy a piac 90% 2.0TDI, nem biztos hogy érdemes keresgélni benzines motorral.
2018. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!