Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2107-es Ladára mely másik...

2107-es Ladára mely másik Lada típusok felnijét lehet feltenni?

Figyelt kérdés
Olyan felni kellene amibe nem kötnek bele műszaki vizsgán.

2018. ápr. 5. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:

A körlámpásoké nehezen megy rá: a 2105-nél és 2107-nél az agyfurat kicsit nagyobb, hogy az agyon elférjen a porvédő. Rá lehet kalapálni a stadionlyukas és a 16 lyukas körlámpás felniket, de nehézkes.

Viszont a Samarák felnije rámegy és a későbbi kockák 16 lyukas, dísztárcsatartó nélküli kereke is jó rá.

2018. ápr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Olyan felni kellene amibe nem kötnek bele műszaki vizsgán."

A gyárival mi a baj?

2018. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az 1200-es felnijét azért nem lehet feltenni mert csökkenti a nyomtávot (bár ezt csak hallottam). A Samara felnire nem is gondoltam pedig elég hasonló. Köszi! :D
2018. ápr. 6. 17:40
 4/7 A kérdező kommentje:
A gyárival az a baj hogy nincs, amik rajta voltak elkorrodáltak. Néztem bontókat itt a környéken és csak egy helyen találtam,de azok se voltak valami szép állapotban. Nézegettem vaterán de így látatlanba nem akarok használtat venni. Ja igen és újonnan meg egyik bolt se árul 2107-esre valót.
2018. ápr. 6. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Rozsdás itt-ott, nem baj az, kicsit meg kell csiszolni, lefesteni és kész ...
2018. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem felületi rozsdáról van szó, rendesen át vannak rohadva. Az autót kilehetett kasztnizni,de a felni az más tészta.
2018. ápr. 8. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Facebook ladás csoportba keresgélj, most is van fent néhány szett.
2018. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!