Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift vagy Golf MK4?

Suzuki Swift vagy Golf MK4?

Figyelt kérdés

A kettő közül melyik jobb választás napi 100km vezetéshez?

Milyen egyéb alternatívát javasoltok 1M ft-ig?

Az összeg csak az autóvásárlásra értendő, az átírás és egyéb költség plusz.


2018. ápr. 6. 14:00
 1/5 anonim válasza:
dízel vagy benzines?
2018. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Swiftes vagyok, 73km városba most a héten.. 5 literből megvolt, de régi Swift és pörgetem. Új Swiftből ne vegyél dízelt, az nem túl jó, Suzuki abból csak a benzines a jó, viszont MK4 Golf dízel jó, csak ott kettöstömegűre kell figyelni olyan 200ezer körül javítják.
2018. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha csak azt kell megmondani, hogy azonos korú Golf és Swift közül melyik a jobb bármire, akkor nyilvánvaló, hogy a Golf ötször jobb autó. A fenntartási költségei viszont magasabbak lesznek.

Nem tudom, mi fontos még neked, de ha minden nap 100 km-t vezetsz, akkor azért nem baj, ha masszív, kényelmes autóban ülsz, és a klímát biztosan nem hagynám ki, az alapvető. 1 millióért már van választék ilyenekből, amik még el is mennek pár évig. Toyota Yaris lehet a Swift alternatívája, bár elég kicsi autó, érezhetően nőkre szabták, nem kényelmes igazán. Eggyel fölötte ott a Corolla, az is legendásan megbízható, igénytelen, de nagyobb és kényelmesebb. Csak olyat keress, ami nem volt rommá törve. Nézesd meg szakemberrel, bármit választasz.

2018. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Össze sem lehet hasonlítani akkora a különbség minden téren. Nem kérdés, hogy Golf IV.
2018. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2005 utáni Swiftek elég jók, golfból nekem 3as volt 1.4 benzin, de iszonyat lomha. A Suzuki se rakéta az 1.3-as motorral, de azért jobban megy (az 1.5 már egész élhető). Persze a golf is motorfüggő hogy mivel vennéd.
2018. ápr. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!