Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4 ütemű 50 ccm-es moto zeta...

4 ütemű 50 ccm-es moto zeta rally szórakozik. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Beindul szépen,de magas az alapjárat.Pörgetem,veszi a fordulatot.Gázkar vissza és leakar állni.Teljes gázt adok neki,akkor csak alig alapjáraton jár.Vissza engedem a gázkart és leáll.Újra indítás és pörög.Ezt csinálja a végtelenségig.viszont ha beindítom és nem adok gázt akkor jár ameddig le nem állítom. Karbulátor tiszta,tank tiszta,vákuum cső oké.Már feladtam,nálam okosabbra bízom a megoldást,de lemerném fogadni,hogy itt sem kapom meg a választ.Fogadjunk?Lehidalok ha olyan választ kapok itt ami megoldja a problémát!
2018. ápr. 7. 21:56
 1/1 A kérdező kommentje:
Már meg van a hiba,összetett ezért volt nehéz rátalálni.Bár nem kaptam választ,sajnos.
2018. ápr. 8. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!