Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » H7 LED-es izzó e-bayről ér...

Ricsi25:17 kérdése:

H7 LED-es izzó e-bayről ér valamit?

Figyelt kérdés
Szeretném növelni a kocsim tompított fényét. Ebay-ről akarok rendelni LED-es h7-es izzót. Érdekelne, hogy tényleg jobb lesz-e. Kérem olyan írjon akinek van tapasztalata. Egyéb dolgok nem érdekelnek, pl. hogy a rendőr mennyire büntet meg; osram night breaker izó...; foncsor, búra csere stb. Tényleg csak arra vagyok kíváncsi, hogy valaki rendelt-e már és mik a tapasztalatai.

2018. ápr. 13. 10:32
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

jah pl. egy ilyenre gondoltam:

[link]

2018. ápr. 13. 10:35
 2/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha neked az valami, hogy összevissza világít a lámpád, akkor ér valamit. Ha neked az ér valamit, hogy se te nem látsz, se a szembejövő, akkor hajrá, vedd csak meg. Ha véletlen rádvillognak vele, az nem azért van, mert téged ismernek annyian, csak egy közeli rokonodat.
2018. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 D. Brasco ***** válasza:
Ha karácsonyfát akarsz csinalni az autodbol akkor ér valamit
2018. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt ez oldalt. Azt írtam, hogy olyan írjon akinek van tapasztalata. Ennyire érthetetlen?
2018. ápr. 13. 10:50
 5/23 anonim ***** válasza:

Kb. semmit nem ér.


Nem látsz vele normálisan mert össze vissza szórja a fényt a szembejövőt meg vakítja.

2018. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Beviz Elek ***** válasza:
Én reflektorba vettem hasonlót (ezt nem venném meg), és erősebb mint a xenon
2018. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 D. Brasco ***** válasza:
Es neked mi ennyire érthezelen abban hogy szar,semmit nem ér........egyebkent honnan sikerult megallapitanod hogy nincs vele tapasztalatunk?
2018. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
És reflektorba bevált? Akkor melyiket vegyem? Esetleg tudsz küldeni egy linket?
2018. ápr. 13. 11:17
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem szabad LED és izzót rakni oda ahol gyárilag nem olyat szereltek. Mellesleg amit linkeltél az gagyi.

Ha ilyet akarsz akkor 12e Ft alatti nem jön szóba, mert gagyi.

Plusz ez valószínű hogy tényleg össze vissza világítana.

2018. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
De igazából az a legjobb ha kiprobálod.
2018. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!