Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » H7 LED-es izzó e-bayről ér...

Ricsi25:17 kérdése:

H7 LED-es izzó e-bayről ér valamit?

Figyelt kérdés
Szeretném növelni a kocsim tompított fényét. Ebay-ről akarok rendelni LED-es h7-es izzót. Érdekelne, hogy tényleg jobb lesz-e. Kérem olyan írjon akinek van tapasztalata. Egyéb dolgok nem érdekelnek, pl. hogy a rendőr mennyire büntet meg; osram night breaker izó...; foncsor, búra csere stb. Tényleg csak arra vagyok kíváncsi, hogy valaki rendelt-e már és mik a tapasztalatai.

2018. ápr. 13. 10:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt próbáld [link]
2018. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A közlekedés társasjáték, ha csak nem a saját, bekerített birtokodon csapatsz kizárólag. Tehát ha megveszed ezt a vacakot, és illegálisan használod közúton, akkor nem csak neked lesz vele tapasztalatod, hanem mindenkinek, aki veled szembe jön. Ezért válaszolnak azok is, akik ugyan nem vettek ilyet, de láttak már gagyi mókolt fényszórókkal szerelt autót eleget. Hidd el, sötétedés után mindenki utálni fog. És az a jobbik eset, a rosszabbik, amikor valaki egy kanyarban lehúzza az oldaladat, vagy épp frontálisan neked megy, aztán még téged hoznak ki hibásnak egy filléres vacak izzó miatt.
2018. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, illegális beletenni led-et ha gyárilag nem led-es :)
2018. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Távolsági fénynek okés (fényszóró, nem tompi), de nem ez az ebayes vackok.


Fényszórónak rakhatsz be, de nem gyagyi szart. En 37 ezer Fterr vettem hb3 foglalatút. Este kilométerről látom a szarvast, de mikor lekell kapcsolni a szembejövő miatt, akkor a tompit olyan sotetnek látom h nem látok semmit, most a jofogason hirdetem :)


Próbáld meg, jól nem jársz. Elbaxol pénzt oszt cső. Tanulópenz lesz a büntetés

2018. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Beviz Elek ***** válasza:

[link]

Nekem ebből van a H1. 110w/20e lumen bőven elég, nem kell 200w

2018. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
2elhasznált LED után írom az alábbikat: Gyakorlatilag ugyan azt hozza mint egy normál 55w-os izzó csak fehér fénnyel és szellemképes vetítési képpel, jó minőségű modern projektorban. Ráadásul ez valami 3szöges kialakítású ami még távolabb lesz az izzó fókuszpontjától.
2018. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésnél már válaszoltam de ide is bemásolom. Mondjuk annyit hozzátennék hogy én a sima kétoldalas ledet venném,nem ezt a 3 oldalút. Ja és a fanyalgóknak annyit ,hogy nem villognak rám,rendőr sem vegzált, viszont végre látom az utat rendesen.



Végigmentem a létező összes megoldáson és messze a led hozta azt amit vártam.H4-es égő kell nekem szóval két izzószálas ami bonyolítja a helyzetet.


Volt emelt fényerejű égőm Osram, Tungstram is,különbséget ha nagyon erősen néztem tényleg láttam ,de nem volt egetverő ,de kb 4 hónap alatt kiégett mindegyik,pazarlás volt és nem érte meg.


Volt xenon szettem,nem drága, kínai. A béna kialakítása miatt az szórta a fényt nem tetszett ,fény színe nem tetszett túl kékes,paca volt a vetített képe eladtam a francba.


Na mondom nem szórakozok nagyobb kraft kell ide, vettem 100wattos halogént, üveg a búra fém a foncsor bírja. Tényleg bírta,csak bakelit csatlakozót kellett venni mert leolvadt a sima műanyag az áramfelvételtől. Na itt látványosabb eredmény volt tényleg erős fény és mivel tök ugyanaz a kialakítás mint a sima H4 ezért a vetítési kép is rendben volt.Élettartammal se voltak bajok


Aztán jött a Led .Philips ledekkel szereltet vettem kiválasztottam aminek szép árnyékoló búrája van. Na ez tényleg atomvillanás volt a többihez képest. Nagyon fehér fény minden tábla és útburkolati jel messziről izzik a fényében és sacc kábé kétszer olyan jó fénye van mint a 100wattos halogénnek,és kisebb az áramfelvétele,ezzel mindig öröm éjjel menni.A vetítési kép éles ,hozza a törésvonalat ,nincs paca efektus ,csak lejebb kellett tekerni a lámpa magasságot.


Nálam a megelégedettségi sorrend:Első helyen: Led, 2. :100wattos halogén, 3.:emelt fényerejű halogén,4.:xenon

2018. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Árnyékoló búra? Az mit takar? Akkor ledesbe konkrétan h4-es philips-et vettél? Tudsz neke esetleg küldeni egy linket, ahonnan tudok rendelni h7-be ilyet? csak, hogy nehogy rosszat vegyek :) Úgy látom te kicsit mér jobban benne vagy a témában.. Illetve h7-es izzót milyen halogénnel tudnék helyettesíteni?
2018. ápr. 16. 17:08
 19/23 anonim ***** válasza:

H4 és H7 közt alapvető különbség van ,mert a H4-ben 2 db izzószál van egyszerre és ezt nehezebb megoldani Ledesben is.Abban van árnyékoló,a távfénynek,H7-ben nincs.


H7 az egyszerűbb eset.H7 helyett H4-est nem tudsz használni természetesen. H7-esben ledes megoldásban hirtelen átnéztem és ezt ajánlanám amiben apró ledek vannak és keskenyek és két oldalasak,nem három.Ez imitálja legjobban a gyári halogén izzószálának méretét és elhelyezkedését. például kínai típus:

[link]


De ha sok pénzed van vehetsz eredeti Philipset is : [link]

2018. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Jelenleg is halogén van a kocsidban:) Annak hívják a sima gyári izzószálas megoldást. Ha bírja a foncsor meg a búra az extrémebb hőterhelést , akkor tehetsz bele nagyobb wattszámút pl [link]


De ne kék búrásat ,az csak tompítja a fényt bár fehérré teszi.


A többi tapasztalatot leírtam,de mindenki mást mond,mert eleve más is a kocsik lámpa kialakítása .Igazából tudni kell ,hogy mindegyik lámpatuning illegál,kivéve a gyári wattszámú (55w)de emelt fényerőt ígérő halogen darabok.

2018. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!