Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » H7 LED-es izzó e-bayről ér...

Ricsi25:17 kérdése:

H7 LED-es izzó e-bayről ér valamit?

Figyelt kérdés
Szeretném növelni a kocsim tompított fényét. Ebay-ről akarok rendelni LED-es h7-es izzót. Érdekelne, hogy tényleg jobb lesz-e. Kérem olyan írjon akinek van tapasztalata. Egyéb dolgok nem érdekelnek, pl. hogy a rendőr mennyire büntet meg; osram night breaker izó...; foncsor, búra csere stb. Tényleg csak arra vagyok kíváncsi, hogy valaki rendelt-e már és mik a tapasztalatai.

2018. ápr. 13. 10:32
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, nagyon jól leírtad, egy ilyen választ vártam. Nah találtam egy 88w-os halogént: [link]

Ha ezt belerakom és ha a műanyag a búra akkor nagy eséllyel besárgítja? Illetve ha nem fém a foncsor, akkor nem fogja bírni? A vezetékekkel nem kell foglalkoznom ugye? Azokat nagyobb átmérősre cserélni? Elvileg azért nem gyulladhat ki a kocsi ugye? Ha netán nekem se bírják majd a csatik, akkor bakelit csatit hol tudok venni?

2018. ápr. 16. 22:54
 22/23 A kérdező kommentje:
Jah meg akkor már a motorba is ezt raknám. Gondolom ott se okozhat olyan túl nagy kárt... sőt, a menetszél sztem sokkal jobban hűt :)
2018. ápr. 16. 22:55
 23/23 anonim ***** válasza:

Relézni se árt a kapcsolót.4lábas alap 12voltos relé kb 3száz ft,plusz kell néhány drót és saru. Bakelit vagyis hőálló csati lehet porcelán is pl ez [link]

Van rá esély hogy nem szereti a lámpatest a nagy hőt,nem is sárgulás a baj hanem a foncsor vakulása. Az a baj hogy ezt vagy bekockáztatod ,vagy márkatársakat kérdezgetsz hogy ők próbálták e ?

2018. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!