Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másnak is kellett ennyit...

Másnak is kellett ennyit várnia időpontra? Oktató váltás?

Figyelt kérdés

Wall of Text inc.


Sziasztok. Tavaly november elején vizsgáztam forgalmiból, sikertelenül. +6 óra befizet vizsgadíjjal együtt, rendben.Lassan letelik kérdezősködök mikor lesz vizsga hogyan lesz(itt már a decemberi ünnepek fele járunk), erre mondja jönnek az ünnepek, majd január 2. hete fele lesz időpont, mert ilyenkor már nincsenek vizsgabiztosok(december 10 fele????), addig időközben menjek majd, nem kell fizetnem, amíg el nem érkezik a vizsga napja(ezt úgy képzeljétek el, hogy heti 1 nagyon maximum 2 alkalom, volt úgy is hogy 3 hétig nem voltam).Ez eddig nagyjából rendben van és fogjuk rá korrekt.Ez JANUÁR eleje óta így megy, halogatás halogatás hátán, megígérte hogy bemegy és szerez időpontot, aztán amikor megkérdeztem, érdekes módon soha nem kapott helyet...Nem számoltam de összesen már lassan 60 óránál járok. Az utóbbi 4 hét pedig már a hihetetlen de igaz kategória. Most már minden héten "ezer százalék hogy van időpont" aztán egy hétre rá, mikor megyek, már nincs. Szerintetek mit tegyek? Váltsak oktatót? Vagy még várjak a csodára hátha? 14 HÓNAPJA csinálom az egészet egy forgalmi buktával, a másik 2 elsőre meglett.



2018. ápr. 14. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát. Ha már hatvan óránál vagy és jól is megy, akkor nem kell többet menned. Pont. Csak majd a vizsgára. Minek jársz még az oktatóhoz is? Vagy nem vezetni mész, csak vizsgaidőpontot megérdeklődni?

Menj be az autósiskolába és ott reklamálj. Szerintem még időpontot is tudnak adni másik oktatónál.

2018. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 De vezetek is természetesen, heti 1 max 2 órát, csak már én se értem minek...
2018. ápr. 14. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:
És a saját bevallásod szerint hogyan megy? Mert ha jól és túl vagy a kötelező óraszámon (ez a fele biztosan igaz) akkor simán mondhatod azt az oktatónak, hogy legközelebb majd csak a vizsgakor találkoztok.
2018. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az én véleményem szerint simán átmennék ha nem idegeskedek, de az oktató szerint is sima lenne...Ezért nem értem hogy miért nem tud szerezni.
2018. ápr. 14. 14:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Mond neki hogy nem érsz rá. Vagy ad időpontot vagy átmész másik oktatóhoz.

90% hogy 1 hónapon belül lesz időpontod :D

2018. ápr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!