Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsi vezetés részén az...

Jogsi vezetés részén az oktatók miért olyan "flegmák"?

Figyelt kérdés
En is tapasztaltam meg ismeroseim is mondtak hogy nagyon kapták az ívet ők is. De csak miközben megy az oktatás utána már tök normálisak. Nem ugyan annál a sulinál voltunk ismerosokkel

2018. ápr. 19. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Na szerinted? Sok éve minden álldott nap csak kínlódniuk kell a tanulókkal.
2018. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is adta az ívet aztán összeordítottam vele és átmentem másik suliba.Ha neki ez megéri csinálja a másik oktatóm értelmes volt.Erről a görényröl meg azóta is csak a rossz hírt viszem...
2018. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért fizetek hogy tanitson,azért megyek mert nem tudom,ergó az a dolga hogy megtanítson és ne a száját húzza.Ez egy szolgáltatás,ha bemész egy étterembe és elédvágják a kaját hogy nesze zabálj te se fizetsz,hanem felállsz és kimész.Ez ugyanez.
2018. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

"Sok éve minden álldott nap csak kínlódniuk kell a tanulókkal."


Kell?? Ki mondta, hogy kell? Ha nem bírja menjen keressen más munkát.


Amúgy tényleg azzal flegmák csak akikkel tudnak. A nejem elég határozott személyiségé, ő 2 éve csinálta a jogsit, de rögtön úgy kezdte az oktatóval az első órán, hogy: itt ő fizet, és nem tűri a barátságtalan flegma stílust, hangnemet, továbbá nem kér semmiféle szexuális ajánlatot :DDD Na ezért bírom, igazi belevaló nő :D

2018. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Az enyém is ilyen volt,nem akartam nőit erre csak annál tudtam sokkal előbb kezdeni..hát folyamatosan csak grimaszkodott,ha valamit kérdeztem flegmán válaszolt,már a vezetéstől is nagyon hamar elment a kedvem. A 12. órán véletlen lefulladtam amikor zöldre váltott a lámpa és indulni akartam...erre elkezd röhögni jó hangosan és mondja milyen béna vagyok. Az autós iskolához vezetett egyből az utunk,rácsaptam az autó ajtaját majd jó nagy botrányt csináltam az iskolába. De rögtön egyből le is beszéltek időpontot egy másik oktatóval :) Nah ott nem volt gond,teljesen normális volt :D
2018. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Hovarju ***** válasza:

Nem minden oktató ilyen. Akinél én tanultam nagyon rendes volt. Mindig időben érkezett, nem ment vásárolni és udvarolni vezetési időben. Nekem sem udvarolt. Baromi türelmes volt, akkor sem kiabált, amikor adtam rá okot bőven.

Kb. heti 4-5 alkalommal mentem hozzá. Egy idő után, amikor megmutatta az alapokat és végigjártuk a legtöbb vizsga útvonalat, rám bízta, hogy mit és merre szeretnék gyakorolni. Jó hangulatban teltek az órák és nagyon hamar elérte, hogy nem gyomorgörccsel mentem vezetni.

Nulla tudásról a 66.órán vizsgáztam és elsőre sikerült.

2018. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
A Te szemléleted szerint az oktatók flegmák. Az oktatók szemszögéből nézve viszont a tanulók túlzottan érzékenyek. Szerinted kinek kellene inkább alkalmazkodni? ;)
2018. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
az oktatónak, mivel ő van megfizetve ezért
2018. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#7 az oktatonak!!! Ne en alkalmazkodjak mar , miutan ki b asztam tobb 100ezer ftot!!
2018. ápr. 19. 22:31
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

O.K. akkor csak nyugodtan hisztizz tovább a pénzedért! :)


Észrevetted, hogy akik gond nélkül elvégzik a tanfolyamot, és elsőre levizsgáznak, azoknál föl sem merülnek ilyen problémák?

2018. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!