Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb választás...

Plesike kérdése:

Melyik a legjobb választás első autónak?

Figyelt kérdés
Elérkeztem az első autóm megvásárlásának idejéhez és segítséget szeretnék kérni. Ami cél lenne hogy 1 millió alatt szeretnék vásárolni. Egyetemista vagyok ezért diákmunka/ösztöndíjból kéne fenntartható legyen. Benzines. Illetve azt sem bánom, ha jól néz ki. 2000 utáni autókat nézegettem és az lenne a kérdésem először is, hogy mennyire éri meg km-órát nézni, vagy csak az évet kell? A lehetőségek eddig Renault Megane Limousine, Mazda 3 és Opel Vectra C. Szerintetek melyik lenne a legjobb, és miért? Előre is köszi

2018. máj. 3. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Kilométerórát nincs értelme nézni. Ha alacsonyabb fenntartású kocsit szeretnél, akkor a Vectrát és a hozzá hasonló méretű autókat ki kellene zárni, a kisebb kocsik között kellene názelődni. Például Peugeot 107, Peugeot 207, Renault Clio III, Fiat Grande Punto, Opel Corsa, Opel Corsa D, Kia Rio, Suzuki Swift, Chevrolet Aveo.
2018. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egyik se rossz, de fenntartásilag szerintem a Mazda. Nagy Opel bolond vagyok, de a C Vectra az kicsit nyűgös autó. A benzines a gatyádat lezabálja, mivel bagy, nehéz autó, a dízel meg... Hagyjuk is, az pályára való.

A megane se lenne rossz, 1.4 benzin, de francia, mindig valami nyűggel, és újonnan is kukába való elektronikával. A mazda meg japán. Ehhez nincs mit mondani. Ha lelkiismeretes tulajdonosa volt, az az autó örök élet+1 nap. Érdemes az órát is nézni, de csak tájékoztató jelleggel. Az is mond valamit, ha tükrözi az állapot az óraállást. De nem km-t veszünk, hanem állapotot! Egy 500ezret futott autó is lehet patent, de 100eter km alatt is le lehet élni. Ha nem értesz hozzá, vigyél magaddal olyat, aki ért, de legalább tudja mit kell nézni egy autón. És akármennyire is patent, meg "szerelem első látásra" az autó, ezt ne mutasd ki, mert ha látja rajtad az eladó, hogy neked ez kell kell kell, akkor egy árva fillért nem fog engedni az irányárból.

2018. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből egy 2007-es Opel Corsa D lenne a legjobb választás.
2018. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezekből egyik sem, ahogy előttem írták, Corsa, Polo, Fabia stb. Kicsit utánajársz találhatsz belőlük 120-130 lóerőseket, azok elég szépen mennek.
2018. máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy nem mellékesen 195 cm vagyok, csak mert így az első kommentelő által említett kocsik kb kilőve szerintem :)
2018. máj. 3. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!