Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyenkor tortenni fog valami?...

Ilyenkor tortenni fog valami? (olaj ujratoltes)

Figyelt kérdés
Vettem egy hondat civicet es neztem a nivo palcat es a minimum alatt volt az olaj,viszont azt nem tudom,h a tulaj milyet toltott bele..en most vettem egy boltba olajat,ha azt beleontom ergo a 2 "keveredik"attol lehet valami baja az autonak?

2018. máj. 4. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. De meg lehetett volna kérdezni a volt tulajt.
2018. máj. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Khenrik válasza:
Ha autót vesz az ember alap hogy olajat,olajszűrőt,légszűrőt ,pollenszűrőt cserél.kilométer függvényében ha nem ismeri a szervíz előéletet akkor a vezérműszíjat is meg kell nézetni.
2018. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól mondja a kettes válaszoló. Ne utántöltsd, hanem cseréld le. Ha ennyire elhanyagolta az autót az előző tulaj, hogy minimum alatt volt a szint, akkor érdemes alaposan átnézetni az autót egy szervizben.
2018. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha lecseréled azokat ,amik ajánlotta egy nem szervizelt használt autónál és véletlenül elfelejted milyen olaj van benne,akkor nyugodtan rátölthetsz a motorolajra olyat, amit kapsz a legelső benzinkútnál 10W-40.es,5W-30-as akármilyen márkával.Az lenne a gond,ha nem töltenél rá.

Utána majd otthon megnézed a számlán milyen volt és ebből fogod legközelebb pótolni.Ez miatt még nem kell olajat cserélni.Keverhetőek a motorolajok egymással.

2018. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!