Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lenne a helyes bekotes?

Mi lenne a helyes bekotes?

Figyelt kérdés

Van egy Hondam,viszont akkor is megy a radio amikor nincs rajta gyujtas es semmikep se szeretnem,ha az auto akkumulatora lemenne..drasztikusan az iso csatit lehuztam..

Mellekelek egy kepet a csatirol:

[link]


Azt szeretnem,hogy csak akkor menjen,amikor gyujtast adok neki.Koszonom elore is a segitseget



2018. máj. 4. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
cseréld fel a sárga-pirosat
2018. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sikerült?
2018. máj. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,habar nekem ugy kellett,hogy a sarga/piros vezeteket (nem tudom mar,hogy melyiket) nem kellett bekotni,mert az okozta a hibat
2018. máj. 15. 05:43
 4/5 anonim ***** válasza:

az egyil állandó +, a másik meg gyújtásra ad csak +-t


te valszeg az állandót lehúztad, így el fogja felejteni a tárolt adókat

2018. máj. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De az volt a gond,hogy akkor is "készenlétben" volt a rádió,ha gyújtás nem volt rajta..Tudom,hogy nem eszik valami sokat,de azért csak ne legyen már áram alatt,ha nem kell. Eltárolt adókkal gond nincs,mert a rádiórészét nem használom,egyedül egy memóriakártya van beledugva,viszont az mindig előröl indul,ha beindítom..ezt lehet valahogy operálni?
2018. máj. 15. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!