Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dolgozott valaki árúkihordókén...

Dolgozott valaki árúkihordóként B. s jogsival? Milyen munka ez? Pl egy építőanyagg forgalmazó cégnél?

Figyelt kérdés
2018. máj. 9. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
az árukihordó milyen munka?..szar..
2018. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha élelmiszert szállítasz, akkor jön a köjál, ha építőanyagot, akkor az baromi koszos, ha finomszerelvényt, akkor meglopnak, ha üdítőt akkor meg pláne.
2018. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Engem a kosz nem különösebbe n érdekel.
2018. máj. 9. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pár hónapig csináltam, a B kategóriás sofőr a szakma legalja. Semmi szakképesítés nem kell hozzá, minden sarkon találni olyat, akinek van B-s jogsija és ezt a munkáltatók is tudják. Semmi szabályozás, a legtöbb autó műszaki állapota siralmas, bejelenteni nem nagyon akarnak, súlyhatárokat nem nagyon ismerik. Ha meg mégsem igaz ez egy cégre, akkor több éves szakmai tapasztalattal lehet bekerülni kihalásos úton. Én ha most kezdeném, akkor C kategóriás sofőrként próbálnék elhelyezkedni, a 3,5 tonnás lépcsőt kihagynám inkább.
2018. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!