Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 500....

Milyen autót vegyek 500. 000FT-ért kezdő autónak?

Figyelt kérdés

Német autók kilőve, a családban volt kettőnémet autó, egy golf.. a motorjában ami volt mindennek kampec, opel is volt, annak is a motor. Pedig odafigyeltünk rá.

Francia, olasz japán autók érdekelnének!



2018. máj. 12. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Suzuki. Ennyiért már kapsz vállalható állapotú autót, kezes, megbízható márka.
2018. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Suzuki Swift.

Nekem nagyon bevált.

Jó fogyasztású, strapabíró, olcsó kocsi.

2018. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezeket kb naponta 50-szer látom. Gondolom nem hiába van mindenkinek xd
2018. máj. 12. 23:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Képzeld, én a második Golfomat fogyasztom, szüleim 15 éve egy Opelt nagyobb gondok nélkül, egyik se rossz autó, de tény hogy nem is a fél milliós lerúgott tekert f*s kategóriából vannak. És mi valóban odafigyeltünk rájuk ;)


Ennyiért tényleg kapsz már 1.3 GLX klímás Swifteket a kínálat tetejéből, de ha nem tetszik, ott a K11-es Micra (bakancs micra) is, külsőleg megosztó (szerintem mondjuk pont aranyos), de legalább olyan megbízható mint a swift. Öreg franciát ne vegyél, ha szerinted a VW meg az Opel sz*r volt...


De ennyiből ne zavarjon hogy naponta látod őket. Kis pénz = megbízható tömegautó

2018. máj. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!