Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit árul el egy férfiról ha...

Mit árul el egy férfiról ha Alfa Romeo Gtv cup autója van?

Figyelt kérdés

Nagyon ért hozzá és minden autóval kapcsolatos dologhoz, ő szokta szerelni is 😳

És annyira érdekes hogy konkrét elveket vall az autókkal és az Alfával kapcsolatosan is.



#közlekedés #autó #Mercedes #BMW #Alfa Romeo #alfa #kocsi #gtv cup #alfa romeo gtv cup #Alfa Romeo spider
2018. máj. 14. 14:36
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
8. tényleg van benne komplexus és alacsony önértékelés, habár nem értem miért :( de hihetetlen, hogy egy autó alapján ezt így tudjátok. Hogyan, miből?
2018. máj. 14. 16:24
 12/43 anonim ***** válasza:

Bocs, de hülye kérdésre hülye válaszokat lehet adni... miért kellene komoly következtetéseket levonni abból, hogyhogy az illetőnek milyen autója van?

Mondjuk amit utólag leírtál az illetőröl, lehet ő volt a minta a Mi kis falunk Gyurijához :-)

2018. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
43%
8-as voltam, és többek között abból is következtettem, hogy olyan barátnője volt, aki ilyen kérdéseket tesz fel. Nem akarlak megbántani ezzel, csak nyilván gyerekes ő is, mint te. Innentől kezdve pedig eltalálni a főbb jellemvonásait nem igényel túl nagy logikát.
2018. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
8. Annak ellenére, hogy "gyerekes" kérdés, te mégis elég nagy súlyú és részedről tényként kezelt válaszokat írtál rá :) paradoxon a köbön
2018. máj. 14. 16:56
 15/43 A kérdező kommentje:
Egyébként a gyerekességnek nem sok köze van azokhoz a lelki eredetű jellemvonásokhoz, amiket te itt leírtál, úgyhogy ez következtetésből egyes
2018. máj. 14. 16:58
 16/43 anonim ***** válasza:
Ha az identitásának része az hogy ilyen autója van akkor azt árulja el hogy egy személytelen senki, ha pedig ezzel akár felvágni akkor elég csóró lehet szegény, hogy csak ennyire futotta
2018. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 crudy ***** válasza:
100%

Nos, írok az oldal üzemeltetőjének, hogy legyen egy autó-párkapcsolat-pszichológia kategória mert igény van rá. :)


Kedves Kérdező,


Nézd az autó társadalom nagyon sok rétü és színes. Nem mindig lehet kötni egy autótípust egy személyhez. Bár igaz, még Cattel szerint is 16 személyíség van tehát véges. Tudunk találgatni az autója alapján de mivel őt nem ísmerjük, így csak az autója alapján.


Alfa Romeo GTV cup

Alapvetően egy jó kis autó nagyon jó felépitménnyel és erős motorral. Szinte már sportos lehetne, amibe csak az elsőkerékhajtás rondít bele. A tulajról nekem ez azt árúlja el, hogy nem kifejezetten egy jó roadstert illetve sportautót akart hanem kifejezetten egy alfát akart, de ezt te is mondtad. Ettől függetlenűl azért lehet hajtani.


Alfát három ember vesz: aki nem ért az autókhoz, az olasz b..zi és aki ért hozzá. Gondolom ő ért hozzá különben nem adott volna jó sok pénzt egy ilyen autóért, és van pénze szervízelni is.


Azt, hogy nagy elhivatotsága van az alfák iránt azt annyira nem díjazom. Vannak akik teljesen elvakúltak egy márka mellett de ezt sose tudják alátámasztani, azért nem mert nem lehet. Nem létezik legjobb márka és legjobb típus sem. Két dolog miatt: mindennek van valamilyen gyengesége és azért mert egyének vagyunk, mindenkinek másra van szüksége. Ha ezt valaki nem tudja belátni akkor buta és szűklátásmódu.


Azt, hogy nem elhasználni akarja az autóját, hanem sokáig használni, valahol átérzem. Rendben. De mivel magának vette emellett lehet egy sötét paraszt aki megdolgozott valamiért és egy értelmes úriember aki tiszteli az értékes dolgokat. Ezzel az autóval különösebben felvágni nem lehet. Egyébként ha valakinek lamborghinije van akkor se biztos, hogy felvágni akar vele. Egy porig ültetett nagyfelnis M-logós hangos fényes nyálas bmw-t többen megnéznek és azért mert tudják mi az, az alfa meg csak egy alfa sajnos, ma már nagyon alúlértékelt pedig régen gyártottak nagyon naaagyon jó autókat. Az olaszok tudnak valamit amit senki más. A gtv valahol ennek az időszaknak a végén született. Kb 95-ben kezdtek pocsék autókat gyártani az alfánál. Nekem ez azt árúlja el, hogy tudja, hogy miben van érték. Inkább vennék (és fogok is) egy öreg chevyt vagy egy mercit mint egy újat és azért mert amit az új autó nem tud, de sok régi igen az a kult. Legenda csak a régi autó lehet, kultuszt csak öreg autó állíthatott. Az új még nem bizonyított, majd csak fog, és ez különbözteti meg az auto szerető embereket a pózöröktől. Mindig, de mindig van kivétel így most is de én azt tapasztalom, hogy aki új erős és vad autót vesz az nem nagyon tudja, hogy az az autó mitől erős és mitől vad csak ez van az emberek arcába tolva ezért azt veszi meg. Milyen nagy szó itthon egy mai mustang, amerikában egy a sok közűl. Namost egy alfa gtv sose volt az emberek arcába tolva az tuti. Szóval, igen "gubája" valoszínüleg van, de azt mondod nincs, hát ez esetben akkor tényleg örök második maradhatsz (maradhattál volna) szerintem is, mert aki a kevés pénzből fenntart egy ilyen autót az arányaiban rengeteget költ autóra, tehát nagyon fontos neki. Velem is volt ez így, nem mosom kezeimet de amikor a kapcsolatom kezdett komolyra fordúlni elkezdtem inkább abba több pénzt tolni és egyáltalán nem kényszerből. Nem érdekelt, hogy mit látnak rajtam az autómon keresztűl, csak a kedvesem lássa, hogy foglalkozok vele. Lehetséges, hogy az exednek van önértékelési zavara de abból amit eddig írtam nem feltétlen jön ez le, mert lehet, hogy csak túlságosan szereti az autóját. Én pl lefestettem az autóm alját. Ki látja? Nyilván senki de én tudom, hogy szép és ez nekem elég.


Sok felé lehetne elemezni az alanyunkat az autója alapján de csak te tudhatod, hogy milyen ember igazából. Kevés információt adtál róla de egy gtv cup a világ egyik legegyeibb és nagyon jelentős gyártójának az egyik darabja ami alapján lehet egy pózer paraszt is meg egy igényes emebr is. Passz.

2018. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

#17. Köszönöm a válaszod! :) Az ilyen értelmes, személyeskedés nélküli válaszokért élek...:)))


Nos: akármennyire is nem lehet megítélni egy embert az autója alapján, sok igazságot írtál le vele kapcsolatban. És valóban, semennyire nem határozza meg az embert az autója, de még mindig úgy gondolom, hogy egy összetettebb személyiséggel rendelkező ember vagy egy "a többitől eltérő igényű" és egy egyszerű ember is más autót fog választani. Mindenkinek mások a szükségletei, preferenciái, stb. Nem titkolom egyébként, hogy imádok autókról beszélgetni, meg ilyen dolgokat fejtegetni, ezért is tettem fel a kérdést:DD


De visszakanyarodva: ő olasz b*zi, ahogy írtad és ért az autókhoz, ennek ellenére más márkákat is elismer és nem csak elvakultan az Alfát szereti, nem azt tartja a legnek, de a sajátját nyilván imádja. Sokat beszélgettünk autókról és mindig kiveséztük, hogy melyiket tartjuk jónak, milyet vennénk csak úgy simán, milyet vennénk kiránduláshoz, milyet vennénk családinak és nekem, majd ha anyuka lennék:DDD és sokszor nevesített márkákat, amiket még jónak tart meg voltunk is ilyen témájú rendezvényeken..

Egyébként valami limitált kiadású van neki, ha jól emlékszem, azt mondta hogy csak pár ilyen van a világban, az övén kívül.

Amiket írtál az autókról, a régiről és az újakról, az arcba toltról és a nem hypeoltról, ezekről ő is mind így vélekedik. Amikor jöttem az életébe, én voltam az első, nem az autó. Látszott, hogy karban tartja és foglalkozik vele, megbecsüli, szereti, de egyébként ő is rám áldozott, belém invesztált, szóval ezeket a sorokat akár ő is írhatta volna :) (a kocsi aljának kifestését is:DD) de isten ments hogy ebben a kategóriában belemenjek a kapcsolatunk fejtegetésébe :D a lényeg, hogy mindenképp az igényes kategóriába tartozik és nem villogni akart soha vagy ilyesmi. Meg nem tudom, írtátok, hogy sokat kell költeni rá, de ő magának szerelte, aztán lehet, hogy így sem jön ki olcsóbbra. Ehhez a részéhez nem értek.

Mindenesetre ilyen jellegű válaszokra voltam kíváncsi, nagyjából fedik a valóságot, ha nem is mindegyik. Kellett egy kis megerősítés és hogy elgondolkozzak dolgokon. Sikerült, úgyhogy nincs veszve még ez az oldal.:D Köszi még egyszer.:)

Más is kommentelhet nyugodtan, ha van még valami meglátása.

2018. máj. 14. 21:01
 19/43 A kérdező kommentje:
Egyébként még annyi, hogy írjátok a kocsira, hogy nem lehet vele felvágni, nem nagy szám, stb, d valahogy mindig nagyon megnézték, ha valahol voltunk vele. :O :D
2018. máj. 14. 21:06
 20/43 crudy ***** válasza:

Hát piros és kitűnik a sorból. Ez jellemző az alfákra, főleg a régiekre. de hogy érezd a különbséget:


"aazta egy béjemvé és a nagy felni és a jason statham és már megy a kupolás"


vagy:


"foggalmam sincs mi ez de szép piros és érdekes"


Ez nem azt jelenti, hogy az alfa rossz lenne, csak azt, hogy nem a három nagy német egyike. Egyébként a cup jelenti a lmitált szériát és kívülről csak egy jártas alfás fogja megmondani, hogy limitált és nem egy mezei gtv kétliteres motorral míg az M-es bmw-t egy laikus is megismeri és csak a jártas bmw-s mondja meg, hogy az nem egy M-es bmw hanem egy mezei bmw M-es optikai elemekkel.

2018. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!