Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit árul el egy férfiról ha...

Mit árul el egy férfiról ha Alfa Romeo Gtv cup autója van?

Figyelt kérdés

Nagyon ért hozzá és minden autóval kapcsolatos dologhoz, ő szokta szerelni is 😳

És annyira érdekes hogy konkrét elveket vall az autókkal és az Alfával kapcsolatosan is.



#közlekedés #autó #Mercedes #BMW #Alfa Romeo #alfa #kocsi #gtv cup #alfa romeo gtv cup #Alfa Romeo spider
2018. máj. 14. 14:36
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
64%

Fordítsunk egyet a véleményezésen!

Az a "néhány" suzukis, akinek az autóját látatlanba lesz@roztad, vajon milyen jelzővel illethet Téged? ;)

2018. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

"Egyébként még annyi, hogy írjátok a kocsira, hogy nem lehet vele felvágni, nem nagy szám, stb, d valahogy mindig nagyon megnézték, ha valahol voltunk vele. :O :D"


Az enyémre is ezt írják itt, mégis mindenhol megbámulják (azért más kategória) Mondjuk ettől még tartom a véleményem....


#4

2018. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

31. Miért és akik az Alfát szarozzák le csak úgy? (Kettős mérce)

Itt mindenki szubjektive nyilvánít véleményt, ugyanis mint ahogyan írtam: mindenkinek más a jó. Akinek Suzukira van igénye, az vegye 2050ig vívóállásban...

Bocs, de az utolsó autó lenne, amit vennék, sőt, inkább ne is legyen autóm, mint hogy azt vegyek.. :D előbb járkálok egy Ladával, az legalább stílusos és oldschool, ha érted mire gondolok.

és ne hasonlítsuk már össze egy Alfa Romeoval. Ez vitán felül áll, hogy nem lehet egy lapon említeni a kettőt, persze te attól még szeretheted oda vissza, szíved joga, de nem kell mindenki nevében beszélni meg lehúzni rögtön az alfat, hogy ezzel a Suzukit tüntesd fel jó színben. Mindkettőnek megvan az előnye, hátránya, csak a Suzukinak csöppet több a mérlegen a hátránya. 😁

2018. máj. 15. 15:46
 34/43 anonim ***** válasza:
Remélem ekkora pofaval munkanélküli eltartott vagy... Az nagyon adná
2018. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Azt már mindenki régen elfelejtette, hogy a kérdés eredetileg talán a férfiról szólt volna, akié a kocsi. De őt már a kérdező is parkolóba tette, úgy látom.
2018. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 D. Brasco ***** válasza:
100%
Miert van az az érzésem,hogy a kérdező ugyan allitja hogy nő,de biztos vagyok benne hogy töke van,es egy piros alfa gtv cup-ja!
2018. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

#31 vagyok!

Köszi a kiselőadást a kettős mércéről, de egy szóval nem istenítettem a suzukit, és nem szidtam az alfákat. Ha nem dühből olvasnál, észrevehetnéd, hogy még csak le sem írtam ezt az olasz márkanevet.

Eleve röhej, hogy az a gyár "neve" hogy névtelen lombard autók gyára. (Anonima Lombarda Fabbrica Automobili) de ezt most inkább hagyjuk.


Ha már fölemlítetted:

szívesen megnéznélek hogy egy ilyen alfás kapcsolat után, mekkora eleganciával viselnéd el, egy "stílusos" ezerkettes kereklámpásban az életet? :)

2018. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
D. Brasco, bazzeg igazad van!
2018. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

34., 37.

Már vártam, hogy mikor jön elő az eltartottság meg a “milyen kocsija van a pasinak” problematikája, ehhez a fegyverhez nyúlni a legkönnyebb ilyen esetekben ;) Gondolom autós témában ti vagytok az ászok és az a nő, aki ezt a szájára meri venni vagy véleményt nyilvánítani, az vagy egy érdek ribi vagy egy alsóbb rendű “nagypofájú”, aki ne akarjon már okosabb lenni olyanban amihez nem is ért... sajnálom ha megsértettem az érzékeny lelketeket és felszakítottam bármilyen korábbi sebet.


37. Csak úgy mondom, pár komment óta nem arról van szó, hogy a választottamnak milyen kocsija legyen, az úgyis az övé, nem az én tulajdonom, szóval pont nem érdekel (kivéve ha Suzuki mert akkor savaznám rendesen és ha humoros, veszi az adást, de belőletek kiindulva....) Arról volt szó, hogy én milyet vennék/nem vennék. De köszönjük az építő jellegű hozzászólást, feltételezést. Felőlem mindenki azt lát bele és úgy formálja ahogy akarja.


Az exem meg köszöni szépen, jól van, mert tisztában van vele, hogy egy lyukas fillér meg kocsi nélkül is szerettem (sőt...:D) ahogyan azzal is, hogy képes vagyok megteremteni magamnak egy drágább autó árát is. A Suzukitok meg jó lesz tüzelőnek télre lol:DDDD

De ha ennyire frusztráltak vagytok, akkor ezen a párkapcsolat kategóriában sírjatok, ne itt.

2018. máj. 15. 17:31
 40/43 A kérdező kommentje:
D. Brasco ment a zöld kéz 😁 pár nyámnyilánál itt tényleg nagyobb tököm van...
2018. máj. 15. 17:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!