Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit árul el egy férfiról ha...

Mit árul el egy férfiról ha Alfa Romeo Gtv cup autója van?

Figyelt kérdés

Nagyon ért hozzá és minden autóval kapcsolatos dologhoz, ő szokta szerelni is 😳

És annyira érdekes hogy konkrét elveket vall az autókkal és az Alfával kapcsolatosan is.



#közlekedés #autó #Mercedes #BMW #Alfa Romeo #alfa #kocsi #gtv cup #alfa romeo gtv cup #Alfa Romeo spider
2018. máj. 14. 14:36
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért egy egy milliós autó az inkább a szánalmas kategória, főleg ha fel is vágnak vele....
2018. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nem volt szó felvágásról. A szánalmas pedig az aki nagy kényelmében egy egymilliós kocsit leszól, tudod nem minden második ember járkál 10 millióssal, de ha neked ez a mérce, akkor fogadd gratulációm. :)

Mellesleg a szar kocsi a Suzukinál kezdődik

2018. máj. 14. 22:32
 23/43 A kérdező kommentje:

20. Amúgy ezüst :D de világos.

Az emberi egyszerűség... pedig olyan uncsik a mercik, bmw-k (nekem legalábbis)

2018. máj. 14. 22:35
 24/43 anonim ***** válasza:
64%
"Szar kocsi a suzukinal kezdődik" miért is? Ezerszer előbb vennék Suzukit mint egy ilyen ipari hulladékot
2018. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
67%

Én azt alfát egy rakás ürüléknek tartom, szóval a szar autó nem a Suzukinál kezdődik. :)


Ettől függetlenül biztos van akinek a alfácska is megfelel, de ennyi.

2018. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
A Suzuki kb annyit ér, mint egy coca colas fémdoboz, az első nagyobb karambolnál úgy összeesik mint egy rohadt barack :D de igazad van, biztosan jobb mint egy minőségi, jól összetett és biztonságos olasz autó ;) vegyed csak... mindig is volt kereslet a szar dolgokra, és a hülyék tartják fenn a kínálatot
2018. máj. 14. 23:14
 27/43 anonim ***** válasza:
67%
Az biztos, másképpen az alfa már régen becsődölt volna. :P
2018. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 12?...
2018. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazából te nem is a pasiról akartál beszélgetni, hanem hogy milyen autóval jártatok. :) De ez nem baj. Viszont a Suzukit fikázni, hogy Colas doboz egy Alfával párhuzamba állítva... tudod, hogy milyen katasztrofálisan szerepelt a törésteszten még a 146-os Alfa is, ami jóval újabb konstrukció volt, mint a GTV? A GTV, ami amúgy a Fiat Tipo padlólemezére épült? Szerinted a Fiat Tipo meg a korabeli Swift között mekkora különbség volt? Nem sok. Persze nem csak ezen múlik, de az Alfák a 2000-es évek végétől kezdtek el érni valamit biztonság szempontjából.
2018. máj. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Bocs, 147-es Alfát akartam írni, hogy még az is egy katasztrófa volt. https://www.youtube.com/watch?v=Zl02RW5mSRI

Szóval a te értelmezésedben vett olasz autó se nem jól összerakott, se nem biztonságos.

2018. máj. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!