Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben? A2 vagy B? 21F

Figyelt kérdés

Szóval autót vezetni ha tehetném soha. Tehát valamiért már ha beleülök egy autóba bizonytalannak érzem magam, annak ellenére hogy az a biztonságosabb egyszerűen érzem hogy nem oda való vagyok. Ellenben a motorral, azon érzem jól magam és pont.

Ott a probléma, hogy b-s jogsi ma már elengedhetetlen egy normális élethez. Ezért úgy érzem muszáj lesz le tenni és majd autót is tartani.

Szóval itt vagyok 21 évesen, semmilyen jogsival eddig, ti mit tennétek le? A2 vagy B ? hozzáteszem, hogy A kateget is akarok amint 24 leszek.

Egyik ismerősöm azt mondta, tegyem le a B-set és utána B125, de ez az autóvezetés nagyon nem akaródzik. Eröltessem vagy maradjak A2-nél?

Bárki véleményét szivesen fogadom.


2018. máj. 14. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Tedd le az A2-t, ahhoz van motivációd.

Az A2 után a B már gyerekjáték lesz.


Ha a B-vel kezded, akkor könnyen lehet, hogy megutálod az egészet és félbehagyod.

2018. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is ezen agyalok sokat... Igaz, hogy előbb utóbb kelleni fog a B de szerintem még legalább 6-7 év lenne mire odajutnék, hogy legyen értelme autónak. Jövőre vizsgázom, még nappalin tanulok, utána akarok házat stb. család is odébb van még. Csak mindenki mondja hogy B.

Köszi a véleményed

2018. máj. 14. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!