Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek közül melyik a megbízható...

Ezek közül melyik a megbízhatóbb ebben az arkategóriában?

Figyelt kérdés

2007-2008 autók, 1.1 millióért


Astra H 1.8 vagy 1.6

Astra H 1.9 CDTI


Megan 1.9 dci

Megan 1.6


Laguna 1.9 dci


Vw golf 5 1.6


2018. máj. 14. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán a Golf 5, de minden használt autó más.


Találhatsz elhanyagolt Golfot, és jól karbantartott Megant is.

2018. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előbb döntsd el magadban, hogy benzines kell-e vagy disel, mert rohadtul nem mindegy. Mennyit mennél vele, hol?

De ettől függetlenül Renaultot nem vennék, főleg nem dieselbe. Nem egy életbiztosítás, főleg a 10 évnél idősebb francia autók. Astra H-val mentem már, szerintem fapados, nem igazán jó vezetni, de városba elmegy. Marad a Golf 5. Szerintem az a jó választás, sokkal szebb, és jobb is vezetni.

2018. máj. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De egyébként igen, maga típus nem garancia semmire. Állapot függő. Mindegyikből találsz jót és rosszat is. Vásárlás előtt alaposan meg kell nézni, menni kell vele pár kört, stb. Ha lehet, szerelővel vagy olyannal menj, aki ért is az autókhoz.
2018. máj. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!