Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mások szerint is bénák az...

Mások szerint is bénák az elektromos autók?

Figyelt kérdés
Volt szerencsém ülni egyben,de nem tudom.Lehet mondani hogy környezetvédelem,de én még ilyen béna verdában nem ültem.Vezetési élmény nullát súrolja.Nincs az a hangja mint egy régi benzin temetőnek vagy egy 15-20 éves autónak.Másoknak se tetszenek az elektromos autók ? Most az elektromos áráért egy régi 8000köbös amerikai verdát is vehetne az ember,ami bár zabálná a benzint,de vezetés egyből élvezetes lenne.
2018. máj. 18. 15:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A 4 éves A6 semmilyen autó, de a Swift az a testedhez nő... Oké :D
2018. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

21st azóta kiderült, hogy 8 éves :D

Nyilván az A6 szinte minden szempontból jobb, mind az ősmagyar Swift, de alig éreztem az útból valamit, parkolás is fura volt, de az inkább a méret miatt.

Nem mondom, hogy nem fogadnék el egyet, de na :D

2018. máj. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hiába a sok szájkarate, akinek a benzines és kultikus autól jönnek be, az észérvek által nem fogja átírni az ízlését. Be lehet látni dolgokat, el lehet fogadni dolgokat, de szeretni, az megint más.

Nekem pl a léghűtéses Porsche 911 a nagy libling, 6 hengeres 3.6-os boxermotorral, békaszemlámpákkal. Volt szerencsém 7 évig egyet birtokolni fénykoromban. Nagyon bánom már, hogy eladtam.


Ami az elektromos autókat illeti, azért nem eszik ezt olyan forrón. A világon még a teherszállító és egyéb segítő járművek mint tűzoltó, mentő stb, meg a tömegközlekedés, mind mind belsőégésű motorokra alapozódnak. Ezek elektromosra való teljes kicserélődése sok sok sok sok idő még. És ahogy ma is van létjogosultsága a veteránautóknak, úgy a jövő veteránjai lesznek a ma klasszikusai. Tehát nem kell félni, a mi életünkben még nem fognak kihalni a benzines vasak és a dízelesek sem.


Annyiból magam is álszent dolognak látom a villanyautózást ennyire hájpolni, hogy hát az áram meg az akksi sem a fán terem. Amíg ezek előállítása fosszikis vagy nukleáris forrásokra épül, addig nem beszélhetünk valós, érdemi környezetvédelemről.

2018. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!