Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni ezeket az autókat, vagy csak ráfizetés lesz belőle?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon bejönnek ebbe a 10.000 Eurós értékbe mozgó, 2008-2010 körüli C Mercedesek, 3-as BMW-k és Passat CC-k (csak manuális sebváltós). Mivel mindegyik 180-200.000 km körül van futva (micsoda véletlen) így csak az állapot után megyek, ami sokaknál meggyőző.

A használt autó oldalakon sok van belőlük azonban nem vagy benne biztos, hogy lehet-e jó vásárt csinálni egy ilyennel vagy a nagyja egy szopóroller...



2018. máj. 21. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért a motorokat is jó lenne tudni.

BMW-t hanyagolnám, minden formában.

2018. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 crudy ***** válasza:
Tényleg motorfüggő. Mercikbe alapvetően jobbak volak a motorok. Összeségében! Pl a nagy merci dízelek és a 200as kompresszorosok. Bmw-nél "mindegy csak sorhat" elven 2.5 nél kisebbet ne és akkoriban a dizelek sem voltak egy életbiztosítás. 10.000 euro az nem a legalja, van alatta is hulladék, de hulladék van drágábban is. Szívem szerint én kicsit feljebb mennék, úgy egy millióval. Passatokat nem ismerem szag alapján.
2018. máj. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egyik menyem vett egy gyönyörű állapotú mercit, 8 évesen. nem nézte a kilométerórát, hanem az állapotot.


Hibátlan autót vett 10'000 euróért.ja, és automata.


úgyhogy érdemes körülnézni, akár örök darabot is találsz.


csak a mercit javaslom.

2018. máj. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek pont hogy jó vételek. Ha tegyük fel be is csúszik egy párszázezer forintos hiba, még akkor is megéri szerintem.
2018. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!